Hizmet Bölgeleri

Alanya İnşaat Temizliği

Alanya inşaat temizliği olarak işimizi her daim en yüksek kalitede yapmaktayız. İşinin ehli ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimizle tam kadro olarak hizmet vermekteyiz. En zorlu inşaat bölgelerinin temizliğini özenle ve titizlikle gerçekleştiririz. Şantiye bölgelerinin temizliği, müteahhitler tarafından en önem verilen şeylerden biridir. Bir alanın temizlenmesi ki özellikle inşaat alanının temizlenmesi, bazen uzun zaman alabilir. İnşaat atıkları, molozlar, yıkıntılar ve diğer unsurların alandan kaldırılması; usta ekipler tarafından profesyonel ekipmanlarla yapılmalıdır. Bölgesinde en iyi temizlik hizmeti veren şirket olarak her zaman yardımınıza koşuyoruz. Temizlik şirketi bünyesinde size en uygun zamanda randevunuzu oluşturuyoruz. Randevu oluşturmak için çağrı hattımızı kullanabilirsiniz. Arama gerçekleştikten kısa bir süre sonra, ilgili personele ulaşıp, bilgilerinizi vererek en kısa sürede randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi, özellikle temizlik yapılacak adres bilgisini ve telefon numarasını eksiksiz iletmeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde yanlış veya eksik bir bilgi, alacağınız hizmetinin kalitesini düşürebilir. İnşaat alanının temizliğine, yer açma işlemi ile başlanır. Alan etrafı temizlenir.

inşaat temizliği denildiğinde, akıllara ilk gelen profesyonel şirket olmaktan gurur duyuyoruz. En yeni temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Gerek inşaat sektörü gerek fabrika gerek ev temizliği olsun tüm temizlik işlerini sizlerin yerine zevkle yapıyoruz. Her geçen gün daha da artan temizlik sektöründe bizlere olan ihtiyaç da çoğalıyor. İşimizi yaparken gösterdiğimiz emek ve çaba gün geçtikçe daha da göz önüne seriliyor. Müşteriler yaptığımız işten her zaman memnun olarak ayrılıyor. Bütçe dostu bir Alanya şirket olarak asla değerli müşterileri üzmüyor ve verilen işi here zaman zamanında bitiyoruz. Her işte olduğu gibi bu işte de can güvenliği çok önemlidir. Ekip arkadaşlarımızın güvenliği ve sizlerin güvenliği her zaman maddiyattan üstündür. inşaat alanı temizliğinde, işin büyüklüğüne göre profesyonel yardım da almaktayız. Ağır yıkıntılar veya taşınacak ağaçlar için vinç vb aletler kullanılmaktadır. Alanın haşerelerden temizlenmesi de oldukça önemlidir. Eğer alanda haşere varsa, böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşılır. Böylelikle yardımlaşarak zorlu bir inşaat alanının temizliği profesyonel şekilde yapılmaktadır. İnşaat harici hizmetlerimiz de vardır.

Alanya Dış Cephe Ve Cam Temizliği

Alanya dış cephe ve cam temizliği uygun fiyat ve bütçeleri zorlamayan temizlik paketleriyle sizlerin imdadına koşuyor. Temizliğin her kolunda en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Maddiyat olarak sizleri yormadan memnun kalacağınız temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Büyük şirketleri, küçük esnaf dükkanlarını, alışveriş merkezi camlarını, Plaza ve gökdelenlerin camlarını itina ile temizlemekteyiz.

Mekan ve mağaza fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Çoğu zaman evlerinizin camlarını da temizleyebiliriz. Cam temizliği haricinde dış cephe ve peyzaj temizleme hizmetimiz de bulunmaktadır. Bahçenizin temizliğini en iyi şekilde ve kısa sürede tamamlarız ve size teslim ederiz. Alanında uzman temizlik ekipleri tarafından iş yürütülmektedir. İşe başlamadan önce alan gözlemlenir. Gözlemlenen alandan çıkan sonuçlar not alınır. Ardından alınan notlar okunur. Not okunduktan sonra eksikler ve yapılacaklar tespit edilir. Tespit edilen sorunlar için bir yapılacaklar listesi çıkarılır. Yapılacak listesinin yanında gerekli malzemelerin ne olduğu yazılır. Ve bir de malzeme listesi yapılır. Tüm bu hazırlık aşaması işe göre değişkenlik gösterebilir. Hizmet her zaman kusursuzdur.

 

Alanya dış cephe ve cam temizliği bölge arasında en iyi hizmet veren şirketler arasına girmiş, zirveyi oynamaktadır. Konum olarak da kolay ulaşılabilir olmasıyla rakip şirketlere nazaran daha fazla tercih edilmektedir. Arz ve talep üzerine şirketimiz farklı temizlik alanlarında da kategori oluşturmuştur. Dilediğiniz tarih ve saatte hızımızı eksik etmeden tam kadro adresinizde oluruz. Alanya bölgesinde hizmet veren şirketimiz, yıllardan beri işini aksatmadan çalışmaya devam ediyor. Profesyonel dış cephe temizlikleriniz en uygun fiyata yüksek performansla yapılmaktadır. Her türlü ekip ve ekipmanlar ile en yüksek cam dahi kolayca silinir ve parlatılır. Yüksek binaların camlarının temizliği merdiven kullanarak ve usta dağcılar tarafından eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilir. Aklınızda hiç soru işareti bırakmamaya özen gösteriyoruz. İletişim için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun dışında aktif telefon numaramızı arayarak randevu ve bilgi alabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için yedi yirmidört hattayız. En kaliteli temizlik için bizi arayabilirsiniz.

 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA