Hizmet Bölgeleri

Avsallar İnşaat Temizliği

Avsallar inşaat temizliği oldukça dikkat edilmesi gereken bir hizmettir. Eğer böyle bir hizmet alma düşünceniz varsa, çok detaylı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü inşaatlar temizlenmesi zor ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Bizler yıllardır bu sektörde hizmet vererek temizlik işinde uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Bu ekip sayesinde inşaatlar başta olmak üzere dilediğiniz her alanda en iyi temizlik hizmetini size sunabiliriz. Özellikle Antalya içerisinde bir inşaat temizliği ihtiyacınız varsa direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında sizlerde detaylı bir görüşme gerçekleştirir ve ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde giderebiliriz. Bazı müşteriler yeterli araştırma yapmadan ya da işi aceleye getirerek acemi firmalar ile çalışmaktadır. Böyle bir durum yaşandığında; maalesef birçok insan para ve vakit kaybına uğramaktadır. Çünkü acemi bir ekip yanlış malzeme ve ekipmanlarla temizlik yaparsa sonuç hüsran olacaktır. Hele ki inşaat gibi titizlik gösterilmesi gereken alanlarda böyle bir durumun geri dönüşü yoktur. Kullanılan malzemelerin hiçbir şekilde zemine, duvarlara, döşeme ve boyalara zarar vermemesi gerekir.

inşaat temizliği almak isteyen bütün vatandaşlara önerimiz, karşılarına çıkan bütün şirketleri araştırmalarıdır. Bunun yanı sıra çeşitli insanlardan tavsiyelerde alabilirsiniz. Ayrıca bir temizlik şirketi ile anlaşmadan önce onun eski müşterilerinden gelen yorumları incelemeniz de çok faydalı olacaktır. Örneğin, Avsallar içerisinde hizmet veren firmamız daha önce binlerce müşteri ile çalışmıştır. Dilerseniz daha önceki tüm referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Özellikle inşaat alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile, sektörün öncüleri arasına girmiş bulunmaktayız. Sizler de en kaliteli ve detaylı temizliği almak isterseniz, artık adresi biliyorsunuz. Antalya temizlik şirketleri içerisinde çok sayıda isim bulunmaktadır. Bunlardan en bilindik ve güvenilir olanı bizim şirketimizdir. Rakip firmaları her geçen gün daha da saf dışı bırakarak, günden güne zirveleri oynamaktayız. Şirket çalışanlarımızı ve kurduğumuz ekipleri seçerken özen gösteriyoruz. Bilgili, donanımlı ve hızlı olmaları değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermekte önem icra eder. Tam donanımlı ve profesyonel ekibimiz ile güvenilir bir temizlik şirketini yönetmekteyiz. İnşaat temizliği alanında yaptığımız işlere göz atabilirsiniz.

Avsallar Dış Cephe ve Cam Temizliği

Avsallar dış cephe ve cam temizliği konusunda oldukça dikkatli ve titiz davranmaktadır. Bir alanın temizliği birden fazla olguya dayanmaktadır. Olası bir planlar bütününden sıyrılarak, işe başlanır. Özetlemek gerekirse bir yerin temizliğine başlarken; orayı nasıl temizleyeceğimizi, nereden başlayacağımızı, ne kadar zaman ayıracağımızı, hangi malzemeleri kullanacağımızı planlarız. Bu planlar bütünün sonucunda tüm sorulara cevap vermiş oluruz. Gerçek bir temizlik bizim yaptığımız gibi planlı olmalıdır. En ufak bir yer atlanmadan hareket edilmelidir. Şirket olarak dış cepheden cam temizliğine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, planlayarak hareket etmekteyiz. Camların yüksekliğine bağlı olarak, o alana atayacağımız ekip değişkenlik gösterir. Örneğin bir gökdelenin veya plazanın camları temizlenecek ise, o alana usta dağcılardan oluşan bir ekip gönderilir. Gerekli önemler alınarak temizlik işine başlanır. Dağcılık ve tırmanma eğitimi almayan bir ekip, panik yapıp güvenliği riske atabilir. Şirket olarak bu duruma oldukça önem vermekteyiz. Bu yüzden kurduğumuz ekiplerde profesyonel dağcılar vardır. Bu şekilde güvenli hizmet sunmuş oluruz.

Avsallar dış cephe ve cam temizliği gerçekleşirken, ekiplerimiz her zaman düzenli ve titiz çalışır. Bilindiği üzere iki temizlik arasında bir miktar zorluk derecesi farkı vardır. Bu dereceye ve işin zorluğuna bağlı olarak Avsallar şirketi farklı temizlik şirketleri ile anlaşabilir. Örneğin dış cephe üzerinde yapılan bir çalışmada, karşımıza çıkan böcek, karınca gibi haşere denilen varlıkların temizlenmesi için bir ilaçlama şirketine ihtiyaç duyulur ve bu şirketler işlerini bitirince kalınan yerden devam edilir. Bunun haricinde kullanılan ekipmanlar da değişkenlik gösterir. Cam, temizleme açısından zaman zaman sorun çıkarabilmektedir. Bu maddenin temizliği sırasında gerekirse gazete gibi ilkel temizleme yöntemleri kullanılabilir. Bir çok müşteri yaptığımız işlerden memnun kalmaktadır. Bu bölgede en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz ve sizlerden bu tarzda geri dönüşler alıyoruz. Yaptığımız işlerin tutulduğunu bilmek bizleri, sizlere daha da fazla hizmet edebilmek için zevklendiriyor. Yaz, kış ve ilkbahar, sonbahar demeden, temizlik ihtiyacınıza koşuyoruz. Dilediğiniz an iletişim hattımızı arayıp, ulaşabilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA