Hizmet Bölgeleri

Beldibi Temizlik Şirketleri

Beldibi temizlik şirketleri içerisinde en iyi temizlik şirketleri arasında yer almaktayız. Antalya içerisinde verdiğimiz temizlik hizmetleri ve onların üst düzey bir kaliteye ulaşması sayesinde en iyi şirket olmayı başardık. Bölgedeki neredeyse bütün temizlik hizmetlerini biz tarafından karşılayabilirsiniz. Beldibi içerisinde ve çevresinde ikamet eden bütün vatandaşlara aradıkları en kaliteli hijyen ortamını sağlayabiliriz. Bunu yapmak için bizimle iletişime geçmeniz ve sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde iletmeniz yeterlidir. Daha sonra profesyonel temizlik eğitimi almış ekiplerimiz tarafından temizlenmesini istediğiniz alan incelenir. Personellerimizin yapmış olduğu detaylı inceleme ile orada kullanılacak malzemelerden izlenecek temizlik yöntemleri ne kadar her şey öncesinden planlanır. Bu sayede planlı ve düzenli bir çalışma ilerleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarabiliriz.

Beldibi temizlik firmaları arasında önemli bir yere sahip olduğumuzdan daha önce bahsettik. Bu durumun neden olduğu etkenlerden en önemlisi, siz müşterilerimizsiniz. Yıllardır en iyi hizmeti sunmaya çalıştığımız vatandaşlar, onlara verdiğimiz temizlik hizmeti sonrasında bizleri değerlendirilmiştir. Müşterilerimiz tarafından yapılan bu değerlendirmeler herkese açık bir şekilde yayınlanarak bizi tercih etmek isteyenlere birer fikir olmuştur. Gerçekleştirdiğimiz işlerin neredeyse hepsinden olumlu geri dönüşler aldıkça, şirket olarak kalitemiz bir üst seviyeye taşınmıştır. Elbette ki bu olumlu geri dönüşlerin olmasının nedeni de, hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kadar kalitemizi hiçbir şekilde bozmamış olmaktır. Bizler, müşterilerimizin isteklerine sürekli yerine gerçekleştirmeye çalışarak profesyonelliğimizi kanıtlamış oluyoruz. Yıllardır bu şekilde çalıştık ve uzun yıllar daha bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Beldibi İnşaat Temizliği

Beldibi inşaat temizliği profesyonel bir şekilde çalışma gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerimizin başında gelmektedir. Her yerde bulabileceğiniz ev temizliği, ofis temizleme, apartman temizleme ve bunun gibi temizlik hizmetleri vardır. Bu saydığımız temizleme işleri de elbette ki büyük bir titizlik gerektirmektedir. Fakat inşaat temizleme işleme bunlardan daha çok özen isteyen bir işlemdir. Çünkü yeni yapılan hassas yapılarda çalışmak hiçbir şekilde hata yapmamayı göze almak demektir. Bu tip alanlarda yanlış kullanılan kimyasal malzemeler yeni boyanmış duvarlarda kalıcı hasarlar meydana getirebilir. Ayrıca zemin ve tavan temizleme işlemleri yapılırken de bu gibi kötü sonuçlarla karşılaşabiliriz. Bunların yanı sıra etrafa saçılan ve kurumuş olan boya ya da çimento kalıntıları temizlenmelidir. Bunları temizlerken çok sivri ya da çok sert malzemeler kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde yine kalıcı hasar verebilir ya da kötü gözüken çizikler meydana gelebilir.

Beldibi inşaat temizliği bizim tarafımızdan yapılırsa yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan hiç bir tanesi ile karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü profesyonel bir ekip ile çalışarak işinize en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizi memnun etmekten ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Beldibi içerisinde uzun yıllardır kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz binlerce hizmeti bulmak mümkündür. Bunların çoğunda çalıştığımız alan inşaat olmuştur. Ayrıca bunların hepsinde müşterilerimizi memnun bir şekilde uğurladık. Gerçekleştirdiğimiz her temizliği sanki kendi evimizi temizliyormuş gibi çok dikkatli bir şekilde yapmaktayız. Biliyoruz ki temizlik yaptığımız alanlar insanların sağlığını ve hayatını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle düdük çalışmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca yalnızca görünüş olarak değil hijyen açısından da gerçek anlamda bir temizlik yapıyoruz. Kısacası bizimle çalışan herkes hastalıktan uzak sağlıklı bir mekana sahip olabilir. Ayrıca temizlediğimiz alan sanki ilk gün kullanıyormuş gibi pırıl pırıl ve düzenli gözükmektedir.

Beldibi Dış Cephe ve Cam Temizliği

Beldibi dış cephe ve cam temizliği yukarıda çok dikkat edilmesi gerektiğini söylediğimiz İnşaat temizliğinden bile daha titiz çalışılmasını gerektiren bir iştir. Çünkü bu işlemde çalışılan alan bir binanın dış tarafındaki duvarlar ya da camlarıdır. Yani bir yapıya ilk baktığınızda göreceğiniz yerlerin temizlenmesi gereklidir. Eğer buranın temizliğinde bir hata yapılırsa binanın ilk görünüşü büyük ölçüde etkilenebilir. Yanlış bir kimyasal sonucu duvarlarda renk solması ya da boya aşınması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Ve böyle durumların telafisi çok zor bazen de imkansızdır.

Beldibi dış cephe cam temizliği bizim tarafımızdan yapıldığında ise hiçbir şekilde sorunla karşılaşmazsınız. Camlarınız özenle silinir ve parlatılır, ayrıca zarar vermeyecek maddeler ve duvarlarınız temizlenir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde tertemiz bir binaya sahip olabilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA