Hizmet Bölgeleri

Kaş Temizlik Şirketleri

Kaş temizlik şirketleri olarak her zaman yanındayız. Deniz turizmi denilince akla gelen ilk şehirlerden biri Antalyadır. Sıcak atmosferi ve cazibeli manzaraları ile insanları kendine çeker. Yerleşim olarak da büyük ilgi gören şehir, özellikle yazları daha kalabalıktır. Konuk sayısı arttıkça, insanlar arasında zaman zaman anlaşmazlıklara yol açmaktadır. Bu anlaşmazlıkların sebebi şüphesiz ki temizliktir. Kaş temizlik firmaları olarak bütün temizlik işlerinizi sizlerin yerine yapıyoruz. Her bütçe için farklı paketler mevcuttur. Antalya ve çevresinde olan konumlara ulaşıyoruz. Siz de bahsi geçen konumlarda konaklıyorsanız; iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde hattımıza bağlanıp, randevu oluşturabilirsiniz.

Randevunuzu oluşturmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Telefonumuza bağlandığınızda sizden bir takım bilgileriniz istenir. Bu bilgiler içinde ad, soyad, adres vb… kavramlardan oluşmaktadır. Verdiğiniz bilgilerin, özellikle adresin doğruluğu kesin olmalıdır. Aksi takdirde alacağınız Kaş temizlik kalitesi düşmektedir. Bilgi aktarımından sonra kaydınız alınır. Kısa bir süre sonra gerekli program oluşturulur. En kısa zamanda işe başlanır. Tam odak halinde iş yürütülür. Temizlik için gereken izinler alındıktan sonra iş, az bir zaman içerisinde biter ve anahtar teslim edilir. İş bağlamında müşterilerin bize güvenini önemsiyoruz. Büyümek isteyen şirketler için her zaman güvenilirlik diğer maddelere göre daha önemlidir. Bu konu bağlamında yaptığımız iş diğer firmalara nazaran daha kaliteli olmaktadır.

Kaş İnşaat Temizliği

Kaş inşaat temizliği olarak, özellikle Antalya ve çevresindeki ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bahsi geçen ilçenin en iyi temizlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. İşini bilen ekip arkadaşlarımız ile üstesinden gelemeyeceğimiz kir, leke yoktur. Temizlik yapılacak yere dip bucak giriş yaparak, en ulaşılmaz yerleri bile özenle temizlemekteyiz. En kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak sadece temizlemekle kalmaz, bulunduğumuz ortamın havasını değiştiririz. Gerek iç gerek dış temizlik olarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin kalitesini referanslarımıza bakarak keşfedebilirsiniz. Ardından gönül rahatlığıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu sırasında uzun zaman harcamazsınız. Hızlı bağlanma gücü ve aktif müşteri hizmetimizle en kısa sürede hattımıza bağlanabilirsiniz.

Ofis, ev, mağazalar, restaurantlar ve cafeler gibi çeşitli çalışma ve konaklama alanlarında temizlik yapmaktayız. Kaş bölgesindeki bütün kurumlara da temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik işine girişmek için, öncelikle alan gözlemi yapmaktayız. Bulunduğumuz alanın genişliği ve ölçütü iş için önemli rol oynar. İnşaat atıklarının giderilmesi, temizlik sektöründe yeni yeni revaç göstermiştir. Biz de şirket olarak müşterilerimizin isteğiyle ve görüşleriyle hareket ediyor, işbirliği içinde ilerliyoruz. Parkelerin üzerine bulaşmış, olası boya lekelerini özenle ve titizlikle temizliyoruz. Bir yere yapılacak en iyi temizliği şüphesiz, işinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız yapmaktadır. Her türlü eğitimden geçmiş, tam donanımlı personellerden oluşturduğumuz temizlik hizmeti şirketi, aktif olarak zirvedeki yerini korumaktadır. Sizler de bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi aramaktan çekinmeyin.

Kaş Dış Cephe ve Cam Temizliği

Kaş dış cephe ve cam temizliği olarak her türlü iç dış ve camların temizlik işlerini yapmaktayız. Dış cephenin temizliği profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Yüksek binalara ulaşım açısından iple erişim kullanmaktayız. Zaman zaman ip, yerini merdivene de bırakabilmektedir. Merdivenin ulaşamayacağı yerde deveye iple tırmanma girer. İş güvenli açısından gerekli bütün önlemleri almaktayız. Ekip arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için önemlidir. Bu durumda hem müşteriler hem de şirket olası kaza sorumluluklarından kurtulmuş olur. Kompozit temizliği sırasında en etkili kimyasallar kullanılır. Yapılan iş sonrasında uzun bir süre başka bir temizliğe ihtiyaç duymazsınız. En yetenekli personellerden oluşturduğumuz iple tırmanma ekibimiz ile ulaşamadığımız bölge kalmaz. Olası kazalar olası olmaktan çıkar. Güvenli, titiz ve hızlı temizlik için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Antalya'nın Kaş ilçesinde konaklıyorsanız veyahut yakınlarında iseniz, sİze ulaşmak bizim için çok kolay olacaktır. Ekiplerimiz adrese ulaşım konusunda da rakip firmaları geride bırakmıştır. Olabildiğince süratli bir şekilde adresine gelir ve gözlem sonucu çalışma planı çıkarırız. Dış cephe iyi bir gözden geçirildikten sonra alan ölçüsü alır. Alanın büyüklüğüne bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir. Cam temizliği sırasında ilk önce yerler temizlenir. Etrafta toz ve kir kalmayana kadar temizlik devam eder. Ardından camlara akan boya lekeleri, cama zarar vermeden temizlenir. Temizlik esnasında en kaliteli malzemeler kullanılır. Bu sayede cama zarar gelmez ve en iyi hizmeti alırsınız.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA