Hizmet Bölgeleri

Kepez Temizlik Şirketleri

Kepez temizlik şirketleri olarak Antalya bölgesinin en yoğun ve kalabalık bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bölgenin kalabalık ve işlek olması birçok açıdan bizlere pozitif yardımda bulunuyor. Gerek insanların verdiğimiz hizmeti tanıması gerek iş olanağının fazla olması bizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ettiriyor. Yaptığımız temizlik işinin kusursuzluğu dillerden dillere dolaşıyor. Bu sayede bölgedeki en iyi temizlik hizmeti veren şirket olarak anılıyoruz. Birçok müşteri farklı firmalar tercih ettiğinde ya dolandırılıyor ya da verdiği paranın değeri kadar hizmet alamıyor. Biz şirket olarak bütçe olarak müşterilerimiz yormadan en iyi temizlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede daha fazla tercih ediliyor ve bu mecrada varlığımızı üst düzey bir şekilde sürdürüyoruz.

 

Rakip firmaların yaptığı iş ile şirketimizin gerçekleştirdiği iş kıyaslanacak olursa kısa birkaç maddeden söz edebiliriz. Öncelikle fiyat olarak diğer firmalara nazaran daha konforlu ve uygun bir bütçe teklifi sunmaktayız. Diğer firmalar bütçe olarak müşterileri zora sokmaktadır. Referanslarımızın çokluğu ve güvenilirliği ile kepez temizlik firmaları içerisinde bulunmaktayız. Bir işte başarılı olmak için birden fazla ölçüte uymak gerekir. Öncelikli olarak müşteriye istediğini vermek önemlidir. Müşterinin memnuniyeti ve fikirleri her zaman ilk ölçüt olmalıdır. Ne yazık ki diğer firmalar bu konu üzerinde pek durmaz. Bizler bu durumu önemli görürüz. Üzerinde çalışmalar yaparak her zaman kendimizi geliştirmeye çalışırız. Böylelikle bölgedeki en iyi temizlik şirketi olarak yerimizi koruruz.

 

Kepez İnşaat Temizliği

Kepez inşaat temizliği alanında en iyi temizlik personellerinden oluşturduğumuz şirketin kendisidir. İnşaatın ardında kalan yıkıntılar, tozlar, kirler, molozlar, lekeler, kirler ve daha nice can sıkıcı temizlenecek şeylerin bütünü bir celsede hallettiğimiz iş kategorisidir. Büyük molozları alandan atmak için bazen yardım almaktayız. Fakat hiçbir şekilde sizleri zora sokmayız. Molozların ve büyük atıkların alandan kaldırılması, temizlik işi için büyük bir bölge açmaya yarar. Geniş bir alan olması yapılan temizliğin deha detaylı olmasını sağlar. Detaylı bir temizlik yapılırsa uzun süre bir daha böyle bir ihtiyacın olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizlerde uzun ömürlü bir temizlik istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, randevu oluşturabilir ya da bilgi alabilirsiniz.

 

Randevu oluştururken sizlerden kişiler bilgileriniz istenir. Bunlardan bazıları; ad ve soyad, kimlik numarası, adres bilgisi ( Temizlik yaptıracağınız yerin adresi de olabilir) telefon numarası, e mail adresi gibi bilgilerdir. Verdiğiniz bilgilerin eksiksiz ve tam olması elzemdir. Özellikle adres bilgilerinizi kontrol ederek girmelisiniz veya söylemelisiniz. Aksi takdirde ekiplerimiz yanlış bir adrese gelebilir ve alacağınız hizmet sekteye uğrar. Hizmetin uzaması ve sekteye uğramaması adına girilen bütün bilgiler doğru ve tam olmalıdır. Kepez bölgesindeki her mahalleye ulaşımımız hızlıdır. İnşaat konusunda bir temizliğe ihtiyacınız varsa bunu konuşmanın başında belirtmek sizi daha kolay bi şekilde hizmete ulaştırır. Şirket olarak bizler de en iyi temizliği sizlere sunarız.

 

Kepez Dış Cephe ve Cam Temizliği

Kepez dış cephe ve cam temizliği hizmetini verirken en kaliteli temizlik ürünlerini kullanmaktayız. Cam bezlerinden temizlik kimyasallarına kadar hepsi özenle seçilmiş ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Tüm işlerimizde olduğu gibi bu kategoride de siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmayı amaçlamaktayız. Bu bakımdan kullandığımız her ürün de kaliteli ve etkili ürünlerdendir. Camların temizlenmesi çoğu insan büyük önem kaynağıdır. Bizler olması gerekenin farkındayız. Camlarınızı temizlerken yapısına uygun ürünler kullanırız. Böylelikle camlarınız ilk günkü gibi yeni durur. Dışarıdan camlarınızı gören insanlar silüetlerini camınızdan seyredebilir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan temizliği sizler de çok seveceksiniz.

 

Dış cephe bölümünün temizliği de işini bilen ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü yüksek binaların ve plazaların temizliği hafife alınacak birşey değildir. Dağcılık ve iple tırmanma eğitimi almamış kişilerce yapılırsa, sağlık güvencelerini tehlikeye atarlar. Şirket olarak ekip arkadaşlarımızı bu eğitimlerden geçmiş ve uzmanlaşmış kişilerden seçmekteyiz. Böylelikle iş kazalarını en aza indiriyor ve kaliteli hizmeti ayaklarınızın altına getiriyoruz. Bu bölgenin cam temizliği yapılırken bütün bu kriterlere dikkat edilmelidir. Biz de bunlara dikkat ediyor işimizi ustalıkla yerine getiriyoruz. Kepez ilçesinin en iyi temizlik şirketi arasında bu sayede giriyoruz. Sizler de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA