Hizmet Bölgeleri

Kestel İnşaat Temizliği

Kestel inşaat temizliği hakkında hemen herkesin size söyleyeceği ilk şey, bu işin çok önemli olduğudur. Çünkü inşaatlarda gerçekleştirilen temizlik işlemleri, özel ekipman ve kimyasallar gerektirmektedir. Deneyimsiz ve eğitimsiz elemanlar, böyle bir işe kalkıştığı zaman birçok kötü sonuç ile karşılaşabiliriz. Zeminde aşınma, boyaların dökülmesi, kapı ve pencerelerin çizilmesi ya da genel olarak renk solması. Bu kötü sonuçlardan bazılarıdır. Kestel’in en iyi temizlik şirketlerinden bir tanesi olarak, her işe özel eğitim almış personellerimiz mevcuttur. Bu temizlik elemanları, işe başlamadan önce detaylı bir eğitim sürecinden geçer. Teorik ve uygulamalı olan bu eğitim sonucunda alanında uzman olan kişiler, insanlara hizmet vermeye hazırdır. Kestel içerisindeki inşaatlar başta olmak üzere Antalya’nın birçok bölgesinde kaliteli bir temizlik hizmeti sunabiliriz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe, bizi daha da geliştirdi. Yaptığımız işin doğrudan insan hayatını etkilediğinin farkındayız. Tam da bu nedenle en iyi şekilde hizmet verme çabasındayız. Temizlik hizmeti verdiğimiz ilk zamanlardan bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini öncelik olarak bildik. Bunun sonucu olarak da her zaman sizlere en iyi hizmeti vermeyi başardık.

inşaat temizliği adı altında verdiğimiz hizmetleri sitemizde bulabilir ya da doğrudan bizimle iletişime geçebiliriz. Yeni yapılan binalarda inşaat zamanından kalma atıklar ve kirler bulunabilir. Ayrıca etrafa saçılan boya, sıva ve çimento gibi malzemelerde binayı kirletmektedir. Bu tip bir hizmette, çalışılan alana titiz davranmak gerekir. Aksi takdirde bir boya ya da sıva lekesini temizlerken hata yapılırsa, durum daha kötüye gider. Kestel içinde yaptığımız tüm işlerde son teknoloji ekipmanları kullanmaktan çekinmiyoruz. Ayrıca temizlenecek mekanı iyice inceleyip bir plan yapmadan işe başlamayız. Temizlenecek olan inşaat içinde bir gözlem yapıyor ve kullanılması gereken malzemeleri belirliyoruz. Daha sonra iş için en uygun olan ekibimiz, gerekli tüm malzemelerle işe koyuluyor. Anlaşmanın yapıldığı tarihte işe başlıyor ve hiç geciktirmeden binayı tertemiz bir şekilde size bırakıyoruz. Yaptığımız temizliği en hassas ve hijyenik bir düzeyde gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Bunun en büyük ve kesin kanıtı ise; aldığımız binlerce olumlu geri dönüştür.

Kestel Dış Cephe ve Cam Temizliği

Kestel dış cephe ve cam temizliği alanında usta temizlik ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Adından da belli olduğu gibi dış cephenin temizliği ve camların temizliğine bakmaktadır. Cam temizlemek için en son çıkan temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Tüm malzemeler son kalite kimyasallar birleşimden oluşmuştur. Tanınmış kimyagerler tarafından yapılmış temizlik malzemelerini hiçbir masraftan kaçınmadan bünyemize alıyoruz. En iyi ve memnun kalacağınız şekilde hizmetinize sunuyoruz. Her daim yanınızda olan temizlik şirketimiz, taleplerinizin yoğunluğuna bağlı olarak şiddetle artıyor. Günden güne daha fazla kitleye oluşuyor. En iyi temizlik hizmeti veren şirket olarak biliniyoruz. Bunu sağlayan sizleri mağdur etmemek için kendimizi temizlik alanında daha da geliştiriyoruz. Güncel ve rakip firmaları kendimizle karşılaştırarak eksiklerimizi tespit ediyor, ona göre kendimizi geliştiriyoruz. Bitmek bilmeyen çalışma ve hizmet etme şevkimiz ile dış cephenizi ve camlarınızı en kısa sürede özenle temizliyoruz ve iş bittiği gibi sizlerin ellerine teslim ediyoruz

Kestel dış cephe ve cam temizliği konusunda en başarılı hizmeti vermektedir. Bilindiği üzere şirketimizin bir çok başarılı geri dönüşleri ve referansları bulunmaktadır. Birkaç dakikanızı ayırıp yaptığımız işlere ve referanslarımıza göz atabilirsiniz. Bunun sonucunda Kestel adındaki şirketimizin başarılarına şahit olacaksınız. Acil bir temizliğe ihtiyacınız varsa, bizi iletişim numaramızdan yedi yirmi dört arayabilir, görüşme sağlayabilirsiniz. Dış cephe temizlemesi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Şirketimiz bu noktaları küçücük bile olsa atlamaz. Gerekeni uygular. Bunun sonucunda başarıyı ve müşteri memnuniyeti kazanır. Her zaman ileriyi ve büyümeyi hedefleyen şirketimiz için bu çok önemlidir. Cam temizliği müşterilerin çoğunlukla ve sıklıkla tercih ettiği temizlik çeşidi olup, en çok yaptığımız iştir. Profesyonel dağcılardan ve tırmanıcılardan oluşturduğumuz ekiplerle, bulutların üzerindeki bir camı bile temizleyebiliriz. Her zaman en iyisini isteyen müşterilerimize en iyi ve güvenli hizmeti sunmak, şirket politikamızdır. Günden güne büyüyen temizlik şirketi bu slogan ile daha da ileriye gitmektedir. Her zaman daha iyisi için Kestel’i seçebilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA