Hizmet Bölgeleri

Kiriş Temizlik Şirketleri

Kiriş temizlik şirketleri olarak binlerce farklı temizlik hizmeti gerçekleştirdik ve yüzlerce kişiden olumlu geri dönüşler aldık. Antalya içerisinde birçok bölgede aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Yıllardır kalitemize koruyor ve insanları memnun etmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurmaya gayret göstermekteyiz. Kaliteli olmamızda ki en büyük etkenlerden bir tanesi bizimle beraber yıllardır çalışan temizlik personellerimizdir. Şirketimizde çalışacak kişileri seçerken aynı temizlik yapar gibi çok dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Bizimle beraber çalışacak arkadaşlarımızın özel eğitimler almalarına dikkat ediyoruz. Personellerimiz yeterli eğitimi almamış olsalar dahi bizler profesyonel bir temizlik için onlara eğitim vermekteyiz. Eğitimini bitiren kişiler uzmanlaştıkları alanda müşterilerimize hizmet vermeye başlayabilir. Bu sayede şirket kalitemizi koruyor ve bizden hizmet almak isteyen insanlara üst düzey bir çalışma sergiliyoruz.

Kiriş temizlik firmaları olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Verdiğimiz hizmetler birçok alanda değerlendirilebilir. Dilerseniz kombi ve petek temizliği, dilerseniz inşaat ve havuz temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda en çok talep aldığımız hizmetlerden bir tanesi dış cephe ve cam temizliğidir. Sonrasında en çok talep alan hizmetimiz ise inşaat temizliyor olarak söyleyebiliriz. Bu iki hizmetse diğerlerine göre daha çok titizlik ve daha üst düzey bir çalışma gerektirmektedir. Bizimle aynı bölgede hizmet veren fakat bizim kadar kaliteli olmayan diğer temizlik şirketlerinin; bu hizmetleri yaparken karşılaştığı birçok sorun vardır. Fakat emin olabilirsiniz ki bizimle çalışan hiçbir müşteri herhangi bir hizmetimizde herhangi bir sorun yaşamamıştır.

Kiriş İnşaat Temizliği

Kiriş inşaat temizliği Antalya bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasından en çok tercih edilenidir. Tercih edilmesinin yanı sıra en çok titizlik ve özen gösterilmesi gereken işlerden bir tanesi budur. Müşterilerimizin yeni binalarına hiçbir şekilde zarar vermeden temizlemeyi hedeflemekteyiz. Hedeflemek İle kalmayarak yıllardır bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim gibi profesyonel bir şirketin aksine sektör içerisinde hizmet veren birçok acemi firma vardır. Bunlarla çalışan kişiler ilk sonunda hüsrana uğrayarak yeni bir temizlik firması arayışına girmektedirler. Çünkü işini doğru yapamayan kişiler tarafından hizmet alırsanız, temizlenmeye çalışılmış bir inşaat ile karşı karşıya kalırsınız. Tabii ki de bu yaşayacağınız en hafif kötü sonuç olarak karşımıza çıkar. Bunların haricinde duvarlardaki boyaların açılmasından, etraftaki çiziklere kadar birçok kötü senaryo ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kiriş inşaat temizliği yaptırmak isteyen bütün insanları Şirketimize davet ediyoruz. Bizimle çalışarak yukarıda bahsettiğimiz kötü sonuçların hiç bir tanesini yaşamazsınız. Önceki işlerimizi sizlere birer referans olarak gösterebilmekteyiz. Ayrıca yapacağımız işlerde hiçbir sorun çıkmayacağını garantisini verebiliriz. Kiriş bölgesinde yıllardır bu şekilde hizmet vererek insanların güvenini kazanmayı başardık. Aynı şekilde hizmet vermeye devam ederek özellikle inşaat temizleme işinde üst düzey bir kaliteye ulaştık. Sizde yüksek kaliteli bir temizliği inşaatlarınıza kazandırmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

Kiriş Dış Cephe ve Cam Temizliği

Kiriş dış cephe ve cam temizliği en az inşaat temizliği hizmetinde olduğu gibi yüksek kalite ve titizlikle yapılması gereken işlerden bir tanesidir. Bu temizlik hizmetini, siz değerli müşterilerimize verirken en küçük ayrıntılara dahi dikkat ediyoruz. Dikkate almadığımız ya da gözden kaçırdığımız en ufak şeye bile çok büyük bir soruna yol açabilir. Şirket olarak bunun farkındayız. Sizi mağdur edecek en ufak soruna bile tahammül vermeden çalışmaya gayret ediyoruz. Sizlere bu temizlik hizmetinin işleyişinden bahsetmeden önce karşılaştığımız hatalar ve bunların sonucunda yaşanan sorunlara kısaca değineceğiz. Genellikle yapılan hataların başında yanlış malzeme kullanımı gelmektedir. Özellikle dış cephelerde, boyaların rengine zarar vermeyecek ürünler kullanmalıdır. Camların temizliğinde ise hiçbir şekilde leke bırakmayan malzemeler tercih edilmelidir.

Kiriş dış cephe ve cam temizliği sırasında, cam ya da duvar olsun fark etmez, bölgeye fiziksel zarar verilmemelidir. Hiçbir şekilde sert ve sivri malzemeler kullanılmamalıdır. Kiriş bölgesinde çok sık karşılaştığımız hatalar bunlardır. Dış cephe temizleneceği zaman, çok dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Aynı şekilde cam temizliği yaparken malzeme ve ekipman kullanımına dikkat ediyoruz. Bu sayede binaya zarar vermeden, rengini soldurmadan ya da estetik açıdan hiçbir pürüz yaratmadan işi bitiriyoruz. Sonuç olarak gerçek bir temizlik hizmeti almak isteyen herkesin bizimle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA