Hizmet Bölgeleri

Konaklı İnşaat Temizliği

Konaklı inşaat temizliği, hakkında bilmeniz gereken ilk ve en önemli şey; hizmeti doğru yerden aldığınıza emin olmanızdır. Çünkü piyasada dolaşan ve kendini profesyonel olarak tanıtan yüzlerce sahte firma mevcuttur. Eğer bunlardan birine denk gelirseniz, boşa para harcar ve vakit kaybı yaşayabilirsiniz. Daha da kötüsü ise, temizleme umuduyla emanet ettiğiniz binanın eskisinden kötü bir hale gelmesidir. Amatör çalışanlarda en sık görülen hata, yanlış kimyasallar ile zemini ve boyaları aşındırmaktır. Henüz yeni yapılan bir binaya hassas davranmak gerekir ve bunun aksi yapıldığında, temizlik yerine ekstra bir kir oluşmaktadır. Yıllardır temizlik sektöründe hizmet vermekte ve müşterilerimizin bu duruma düşmesini istememekteyiz. Bugüne kadar yüzlerce inşaatta binlerce insana temizlik hizmeti verme şansına sahip olduk. Bu durumun en büyük etkeni, ilk günden beri kalitemizi düşürmüyor olmamızdır. Hatta düşürmenin aksine, her müşterinin istek ve görüşlerini dikkate alarak kendimizi geliştiriyoruz. İnsanlara daha iyi bir yaşam alanı sunmak için çok çaba harcıyor, elbette karşılığını alıyoruz. Konaklı içerisinde gerçekten temizlemek istediğiniz bir inşaat varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, temizlik demek yalnızca güzel görüntü değildir. Biz, hijyene de çok önem vermekteyiz.

Konaklı inşaat temizliği, şirketimizin verdiği tek hizmet değildir. İnşaat temizleme, dış cephe ve cam temizliği ve daha birçok hijyen hizmetini sizlerle buluşturmaktayız. Çok farklı alanlarda, çok farklı şekillerde, farklı personel ve ekipmanlarda hizmetlerimiz mevcuttur. Fakat tüm bu işlemlerin tek ve çok önemli bir ortak noktası vardır. En iyi Kestel temizlik şirketi olarak size sunduğumuz her işi yüksek bir disiplin ve kaliteyle yürütmekteyiz. Hiçbir şekilde boya, zemin ve binaya zarar vermeden temizlik yapabiliyoruz. Özellikle inşaat gibi yeni yapılan ve dikkatle temizlenmesi gereken alanlarda çok kaliteli işlere imza attık. Aynı özveri ile işimize devam etmekteyiz. Bu özveri sayesinde günden güne personellerimiz kendini geliştirmekte ve yeni yeni yöntemler keşfetmektedir. Temizliği her nerede yapıyor olursak olalım, en iyi ve uygun şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Ne fazla para harcamanızı ne de vakit kaybetmenizi istiyoruz. Hele ki eşyalarınıza zarar gelmesini hiç istemeyiz. Şirket olarak çalışma anlayışımız tamamen müşteri odaklıdır. Memnun müşterilerimiz olduğu sürece işimizi severek yapıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Konaklı Dış Cephe ve Cam Temizliği

Konaklı dış cephe ve cam temizliği hakkında birçok yazılıp çizilmiş şey vardır. Bunlardan bir tanesi de şirketimizin ne kadar başarılı ve güvenilir hizmet verdiğidir. Her zaman daha fazla hizmet verme çabasında olan şirketimiz sadece inşaat ve fabrika temizliği ile ilgilenmemektedir. Bunların dışında daha farklı bir alan olan dış cephelerin temizlenmesi ve erişilmesi zor olan camların temizlenmesi konusunda uzman bir şirkettir. Geçtiğimiz yıllara nazaran daha fazla talep aldığımız bir gerçektir. Müşterilerimizin pozitif geri dönüşleri sayesinde nam salmaktayız. Arzu ettiğiniz gün ve saat neyse o saatte verdiğimiz hizmetten memnun kalırsanız sizler de geri dönüş sağlayabilirsiniz. Cam temizleme ve alan temizleme konusunda usta olduğumuzdan, temizlik işleriniz tahmin edilen saatten daha da erken biter. Yıllardır hızımız ve güvenirliğimizle bilindiğimiz şirketimiz, büyüyor. Büyüdükçe temizlik çekilişleri ve indirimleri bulunmaktadır. Her bütçeye uygun hatta bazen bütçesi olmayanlara da yardım edildiği görülmüştür. İnsanlara destek olmak da en az temizlik kadar önemlidir. Hizmet almak istiyorsanız telefonumuzu da arayabilirsiniz.

Konaklı dış cephe ve cam temizliği bu iki ayrı temizlik alanında birbirinden güzel örnekler sahip. Cam temizliğinden sonra cama bakarsanız, cam sanki orada yokmuş gibi durur. Fakat bunun sebebi çok kolaydır. En iyi temizlik malzemelerini Konaklı şirketimiz kullanır. Dış cephe temizliğinde daha farklı aletlerin de kullanıldığı görülür. Peyzaj düzenlemelerinde de bu şekildedir. Etraftaki bütün çer çöp temizlenir. Bunun için gerekirse kürek, tırpan vs de gerekebilir. Fakat kısa bir süre içinde tüm işi bitirmiş oluruz. Geçtiğimiz dönemlerde yaşanan talep artışı sayesinde ve işlerin başarısı sayesinde büyük indirimlere imza attık. En çok talep cam temizliği kategorisinden gelmektedir. Ülkemizde normalden büyük ve görkemli bir sürü cam vardır. Biz şirket olarak hemen olaya el atıyoruz ve en zorlu camları bile özenle temizliyoruz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA