Hizmet Bölgeleri

Mahmutlar İnşaat Temizliği

 

Mahmutlar inşaat temizliği almak isteyen tüm vatandaşlar bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmete ulaşabilir. Dilediğiniz inşaat alanını ya da yeni yapılan binanızı en doğru şekilde temizlemekteyiz. Bu iş için özel eğitim almış personellerimiz ve teknolojiyi sürekli takip eden çalışanlarımız mevcuttur. Bu sayede hiçbir gelişmeden geri kalmıyoruz ve sürekli en güncel, en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Ayrıca her yeni gelişmede personellerimize yeni yeni bilgiler katarak yapılan temizlik kalitesinin artmasını sağlıyoruz. En yeni ekipmanlar, en hijyenik temizlik malzemeleri ve işinin uzmanı olan bir temizlik ekibi… Kaliteli bir hizmet için size başka ne gerekli? Bir temizlik firmasının prestijini en iyi şekilde kanıtlayan unsurlar arasındaki 3 maddeyi az önce yazdık. Diğer bir önemli madde ise şirkete yapılmış olan geri dönüşlerdir. Hemen hemen her insan, bir firma ile çalıştıktan sonra onun hakkında bir değerlendirme yapar. Bu değerlendirmelerin çoğu olumsuz ise, o firmanın yaptığı işin kalitesi de düşüktür. Fakat bizim firmamızda olduğu gibi neredeyse hiç olumsuz yorum yoksa işte o zaman kalitelidir diyebiliriz.

inşaat temizliği şirketi olarak geri dönüş aldığımız müşterilerimize her zaman en iyi temizlik hizmeti sunmaktayız. Bir şantiye alanının temizliği için lazım olan en önemli şey profesyonel bir çalışma ekibidir. Usta ve donanımlı bilgilere sahip olan personellerle ile çalışmak bir temizlik şirketinin büyümesinde büyük rol oynamaktadır. Mahmutlar temizlik şirketi olarak, çalışma arkadaşlarımızı tam donanımlı, dağcılık ve tırmanıcılık hakkında yeterli bilgiye ve pratiğe sahip kişilerden seçmekteyiz. Bu sayede inşaat sektöründe verdiğimiz hizmet en iyi sonuçları doğurmaktadır. Koca bir alanın kusursuzca temizlenmesi bizim ellerimizde. Gönül rahatlığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim kurmak zamanınızdan yemez. Whatsapp iletişim hattımızdan da bilgi alabilirsiniz. En kısa sürede randevunuzu oluşturup, sizlere en iyi temizliği sunarız. Dilerseniz referanslarımıza göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir şirkete koca bir alan emanet etmek zor bir karardır. Şirketimizin güvenlik konusundaki yaptırımları sayesinde gönül rahatlığı ile şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet için arayın.

Mahmutlar Dış Cephe ve Cam Temizliği

Mahmutlar dış cephe ve cam temizliği konusunda da profesyoneldir. Her temizlik kategorisinde başarı sağlayan bir şirket olma yolundayız. Temizlik işleri çoğu iş yeri, ev, şantiye, inşaat, peyzaj derken müşterilerimizin zamamını oldukça fazla yemektedir. Biz de şirket olarak hem uygun fiyata en iyi performansı vermek hem de şirketimizin başarısı ile gururlanmak istemekteyiz. Yıllardan beri bu çizgimizi sürdüğümüz için günden güne daha da bilinen ve sevilen bir temizlik şirketi olmaktayız. Dış cephenin ve camlarınızın temizliğini en kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Fazla yüksek bir binada iş yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar arasında,camların temizlemesi sırasında kullanılacak gereçlerin nasıl kullanıldığı ve bakımı bilinmelidir. Ekiplerimize girecek iş arkadaşlarımızı bu kriterlere göre aldığımız için en iyi hizmeti verdiğimizi biliyoruz. En iyi temizlik malzemeleri ile alanında bir numara bir ekibiz. Sizlerin de desteği ve güveniyle yüksek alçak demeden en zor bölgelere kadar ulaşıp temizliğini sağlıyoruz.

Mahmutlar dış cephe ve cam temizliği yapılırken dip köşe temizlik yapmaktayız. Ulaşılamayan ne kadar yer varsa sizlerin yerine ulaşıyor ve leke bırakmayana kadar temizliyoruz. Her yeri en güzel şekilde temizleyip camlarınızı ayna gibi yapıyoruz. İple tırmanma işlemi yaparak çok yüksek yerlere bile rahatlıkla çıkıyoruz. Bunun yanında asansörlü sistem ile personellerimize ve sizlere de güven sağlamış oluyoruz. İşimizi en yüksek güvenlik önlemleri içinde yapıyor ve siz değerli müşterilerimizi sorumluluktan kurtarıyoruz. Bütün büyük ve büyümek isteyen temizlik şirketlerinde olduğu gibi Mahmutlar olarak müşterilerimizin taleplerine değer veriyoruz. Dış cephe alanlarının temizlenmesinde gereken ne varsa planlıyor ve ona göre hareket ediyoruz. Her daim aktif ve yenilikçi temizlik kadromuz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Cam alanlarda kullandığımız her kimyasal camı bozmadan temizlemeye yöneliktir. Bizi tercih etmek için referanslarımıza göz atabilirsiniz. Her zaman daha iyisine layık olduğunuz için en iyi hizmeti almalısınız. Bizleri arayarak bölgenizdeki en iyi temizliği iş yerlerinize, evlerinize veya çeşitli kurumlarınıza getirirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA