Hizmet Bölgeleri

Muratpaşa Temizlik Şirketleri

Muratpaşa temizlik şirketleri olarak yılların verdiği bir tecrübe ve kaliteye sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu kalite ve tecrübeyi kazanmamızda bize en çok yardım eden şey ise müşterilerimizdir. Bizimle çalışarak tecrübe kazanmamıza yardım eden müşterilerimize her daim en iyi temizlik işini sunduk. Yaptığımız her iş, bir diğerinden daha kaliteli ve ileri düzeydedir. Bunun nedeni ise sürekli gelişmeleri takip ederek şirketimize yararlı şeyler katmaktır. Bunu yapmayan firmalar, eski yöntem ve malzemeler kullanmaya devam etmektedir. Fakat yıllar öncesine ait ekipmanlar, henüz yeni kullanılan zeminlere uygun olmayabilir. Bu, size verebileceğimiz en basit örnektir. Aynı zamanda, yıllardır aşina olunan zemin ya da duvarların temizlenmesinde son model ekipmanlar kullanılmayabilir. Bu tamamen çalışacak olduğumuz mekana göre değişmektedir.

Muratpaşa temizlik firmaları olarak bu gelişmeleri kesintisiz olarak takip etmekte ve uygulamaktayız. Bunun haricinde ise bizimle beraber çalışan temizlik personellerine düzenli olarak seminer düzenlemekteyiz. Muratpaşa içinde yer alan şirketimize işçi alımı yapacağımız zaman, aynı şekilde çalışacak kişilere eğitim vermekteyiz. En kaliteli firma unvanını almak sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Buna rağmen yıllardır bu unvanın tek sahibi olarak hizmet veriyoruz. Onlarca temizlik firması bizimle aynı dönemlerde hizmet vermeye başladı. İlk başlarda belki de hepsi bizden daha kaliteli işler çıkarabiliyordu. Fakat sürekli olmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Biz, yukarıda bahsettiğimiz gibi, her yeniliği bünyemize katarak kalitemizi ayakta tutmayı başardık.

Muratpaşa İnşaat Temizliği

Muratpaşa inşaat temizliği hizmetimiz, yıllardır bizden istenen hizmetler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Bunun nedeni, yaptığımız her işin doğru ve kaliteli bir biçimde bitiyor olmasıdır. Hem bu bölgede hem de yakın çevrede aynı hizmeti veren onlarca temizlik firması mevcuttur. Fakat genel istatistik ve müşteri yorumlarına bakacak olursak bu firmalar arasında en çok tercih edileni biziz. Bu şekilde Adımızı duyurmaktan çok memnunuz. Çünkü bunu yapmak için öncelikle, bizimle çalışmayı tercih eden bütün müşterilerimizi memnun etmişiz demektir.

Muratpaşa inşaat temizliği hafife alınabilecek bir temizlik hizmeti değildir. Çünkü bu tür temizlik çalışmalarında hem personel hem de malzeme seçimini hatasız bir şekilde yapmak gerekir. Elbette ki herhangi bir büyük ya da küçük hata yapılırsa, yine de temizlik hizmeti gerçekleşebilir. Fakat Muratpaşa ilçesinde şimdiye kadar böyle bir hata yapmadık. Eğer ki böyle bir hata yapılırsa dediğimiz gibi hizmet yine de sonlanır ama kalitenin var olup olmadığı hakkında net bir şey söylemek mümkün olmaz. Şirketimiz bünyesinde şimdiye kadar gerçekleştirilmiş bütün inşaat içi temizliklerinde bu tip bir hata yapmadık. Daha önce çalıştığımız müşterilerden gelen yorumları inceleyen herkes bu dediğim izin doğruluğunu görebilir. Bir mekanın temizliği orayı kullanacak insanların sağlığını direkt olarak etkilemektedir. Bu nedenle hiç kimseyi riske atmayarak müşterilerimize karşı tamamen açık olmayı tercih ediyoruz. Ve böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini bir kez daha ortaya koymuş oluyoruz.

Muratpaşa Dış Cephe ve Cam Temizliği

Muratpaşa dış cephe ve cam temizliği belki de en çok dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz hizmetlerimizin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmeti verirken çalışan kişilerin gözden kaçırdığı en ufak bir hata çok büyük sorunlara yol açabilir. Örneğin temizlenen camların çizilip çatlaması ya da daha kötüsü kırılması geri dönüşü olmayan hatalardan sadece bazılarıdır. Ayrıca sadece maddi hasar değil fiziksel yaralanmalarda bu tip hatalar sonucu gerçekleşebilir. Cam temizleme hizmeti dışında, dış cephelerde yapacağımız temizlik işleminde de aynı risk söz konusudur.

Muratpaşa dış cephe ve cam temizliği sadece bu nedenden ötürü bile en çok dikkat edilmesi gereken hizmetler arasına girebilir. Bunun haricinde yüksek bir binanın dış cephesindeki duvarlarını temizlediğimizi düşünelim. Muratpaşa ilçesinde böyle bir işe başladığımız zaman, aynı camlarda olduğu gibi özen gösterilmesi gerekir. Dış cephe üzerindeki camların, boyaların, kısaca hiçbir şeyin zarar görmemesi gereklidir. Aksi takdirde temizlik yapmak ister fakat binaya zarar vermekten başka hiçbir şey yapmayız. Tabii ki de özellikle cam temizliği işinde olduğumuz gibi bunda da çok dikkatliyizdir. Antalya'nın neredeyse her noktasında bu tip profesyonellik gerektiren işlerin tamamını şirketimiz olarak yapmaktayız.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA