Hizmet Bölgeleri

Oba İnşaat Temizliği

Oba inşaat temizliği oldukça dikkat edilmesi gereken ve özenle yapılması zorunda olan bir iştir. Genellik ve inşaatı biten yeni binalarda ya da tadilat sonrası kullanılmaya hazır olan yapılarda ihtiyaç duyulan son işlemdir. İnşaat tamamlanır veya tadilat için gerekli her şey biter ve sonrasında o mekanın kullanılması için detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. İşte bu temizlik oranın son adımıdır. Fakat bu adımda yapılabilecek hatalar kullanımı geciktirir ve büyük sorunlara yol açar. Örneğin boyası yer yer sökülmüş veyahut zemininde birçok aşınma olmuş bir inşaatı kimse kullanmak istemez. Ya da çeşitli yerlerinde çizikler ve lekeler olan bir binayı hiç kimse temizlenmiş olarak nitelendirilemez. Sizlerde bu gibi olumsuzluklardan kaçınırsanız yapmak istediğiniz işi hiç geciktirmeden bitirebilirsiniz. Bunu sağlamanın en sağlıklı ve hızlı yolu detaylı bir araştırma yapmaktan geçer. Yaptığınız detaylı araştırma sonrasında size en uygun olan şirketle çalışmaya başlayabilirsiniz.

inşaat temizliği bünyesinde yapılan işi kısaca anlatmak çok kolaydır. Yapılan bu temizlik işinde şantiye döneminden kalma bütün çöpler ve atıklar temizlenir. Ayrıca etrafta birçok boya, sıva ya da çimento gibi maddelerin kurumuş bebek kötü görünümünü hallerini bulabiliriz. Camlardaki lekeler, zeminlerdeki kurumuş şeyler, etraftaki toz ve kötü gözüken diğer her şey bu Oba temizlik firmamız sayesinde ortadan kalkar. Fakat bunu yaparken fazlasıyla biri dikkat gerekir. Özellikle inşaat içindeki zemin ve duvarlar temizlenirken aşındırıcı veya zarar verici hiçbir aletin kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde boyayı kaşın durabilir ya da telafi edilmesi zor çizikler ortaya çıkabilir. Ayrıca kullanılan kimyasal malzemelerin insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermiyor olması gerekir. Mekanın temizliği tamamen bittikten sonra ise detaylı bir gözden geçirme ve bütün binanın havalanması çok önemlidir. Bütün bu işlemleri yapacak kişilerin yeteri kadar tecrübe ve bilgiye sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. Temizlik işlemi boyunca orada durup insanları denetlemek veya gözlemlemek gibi bir şansınız olmayabilir. Bu nedenden ötürü çalışacağınız temizlik şirketinin hiçbir eksiğinin olmaması gerekir.

Oba Dış Cephe ve Cam Temizliği

Oba dış cephe ve cam temizliği hizmeti, şirketimiz tarafından oldukça detaylı ve titizlikle verilen bir hizmettir. Bu temizlik işini yaptırmak isteyen müşterilerimize en Yüksek kalitede imkan sunmaktayız. Bu tip temiziklerin insanlar için ne kadar önemli olduğunu ve hatasız yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Ayrıca şirket olarak en çok dikkat ettiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini 1. planda tutarak bize geri dönüş yapan herkesin tavsiyelerini dikkatlice incelemekteyiz. Ayrıca temizlik yapılmadan önce müşterilerimizin herhangi bir istek ya da talepleri varsa göz önünde bulundurarak çalışırız. Kaliteli bir temizlik şirketi olmak için kaliteli bir ekip ve çalışma anlayışı gereklidir. Bizler, temizlik ekiplerimiz de bulunan bütün elemanların detaylı bir eğitime geçmesini sağlıyoruz. Gerekli bütün eğitimlerini tamamlayan çalışanlar profesyonel oldukları alan üzerinden hizmet vermeye başlar. Bu sayede çalışma alanlarımızın hepsinde en iyi temizlik işini gerçekleştirebiliriz. Bildiğiniz gibi bir şirketin prestijini yükselten en önemli şey müşterilerin geri dönüşleridir. Bu bağlamda bizim adımıza yapılan bütün yorumları okumanızı ve önceki hizmetlerimizi incelemenizi çok isteriz. Çünkü referanslarımıza ve yaptığımız işe çok güveniyoruz.

Oba dış cephe ve cam temizliği işi başta olmak üzere birçok alanda aynı güvende temizlik hizmeti sağlayabiliriz. İnsanların yaşadığı, çalıştığı, yemek yediği ya ya da bunun gibi zaman geçirdiği birçok mekan vardır. Bu mekanların hijyenik açıdan sürekli denetimde olması gerekir. Özellikle İlk kullanımdan sonra titizlik ve temizlik çalışmaları yapılmalıdır. Oba içerisinde yer alan bütün mekanlarda sizlere bu kaliteli temizlik hizmetini sunabiliriz. Dış cephe temizleme gibi oldukça büyük bir titizlik ve dikkat gerektiren işlerinizi de en yüksek kalitede yapabiliriz. Bu gibi işlerde temizlenecek alanın hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Çünkü böyle işlerde Hata yapılırsa Geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. Cam temizliği hizmeti de bu kategoriye girer. Anlayacağınız o ki özellikle İnşaat, dış cephe ve cam temizliği alanlarında size en uygun şirketi seçmeniz gerekir. Yalnızca bu temizlik alanları değil; ev, ofis ya da koltuk temizleme gibi diğer tüm hizmetleri de doğru yerden almanız en iyisi olacaktır.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA