Hizmet Bölgeleri

Okurcalar İnşaat Temizliği

Okurcalar inşaat temizliği Alanya’nın en iyi, gelişmiş inşaat ve şantiye alanı temizliği hizmeti vermektedir. Biz şirket olarak belli başlı prensiplere sahibiz. Bunlardan en önemli olanlarını şu şekilde açıklayabiliriz. Bir alanın temizlenmesinde en önemli husus o alanın tanınmasıdır. Şirket olarak, ekiplerimizle temizlikten önce alana gelerek ön bir araştırma yapmaktayız. Gerekli yerleri ve alanın büyüklüğü gibi çıkarımlarda bulunarak bir plan listesi yapmaktayız. Listede ilk olarak edindiğimiz gözlemler bulunmaktadır. Ardından iş planlaması ve ekip dağılımının nasıl olacağı belirlenir. En yetenekli ve bilgili ekip arkadaşlarımız alanda çalışmaya başlar. Çalışma yapılırken güncel olan en etkili temizlik malzemeleri ve profesyonel ekipmanlar kullanmaktayız. Bu ekipmanların temizlikte kullanılması yapılan işin kalitesini arttırmaktadır. Alanda oluşan yıkıntılar ve ağır taşların kaldırımı için hafriyat kamyonları vinç vb gerekirse çağırılır. Tüm bunlar bir bütünün parçasıdır ve olarak kusursuz temizliğe giden yolda bir adımdır. Bunun içindir ki bir temizlik ekibi olarak en temiz hizmeti sunmaktayız. Güler yüzlü ekip arkadaşlarına sahibiz.

inşaat temizliği olarak inşaattan önce ve sonra temizleme işlemi yapmaktayız. Faaliyet sonrası ortaya çıkan çer çöp, yıkıntı kalıntıları, boya lekeleri, fayans arası temizlik gibi işlerinize yardımcı olmak için buradayız. Kalıntı ve yıkıntıları temizlemek ve alandan atmak için çoğu zaman bir çuvaldan yardım alırız. Kalıntıları ve çöpleri bir çuvalara doldurur ev alanından dışarıya çıkarırız. Böylelikle temizlik alanında büyük bir yer açılmış olur. Okurcalar temizlik şirketi olarak Antalya ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu konumlarda konaklıyorsanız dilediğiniz zaman randevu oluşturup hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her daim canlı müşteri temsilcilerimiz sayesinde işlemlerinizi beklemeden kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İnşaat zaman zaman sonrasında çıkacak dağınıklık ve çöpten muzdarip olduğumuz bir şeydir. Yoğun olduğumuzda veya hasta olduğumuzda hiç yoktan bu tarz işlerle vakit kaybetmek istemediğimizden dolayı, birileri bizim yerimize temizlesin isteriz. Tam da burada Antalya konumlu temizlik şirketimiz imdadınıza koşuyor ve sizin yerinize tüm temizliği yapıyor. Bu durum hem müşterileri rahatlatıyor hem de birçok insana gelir sağlıyor.

Okurcalar Dış cephe ve Cam Temizliği

Okurcalar dış cephe ve cam temizliği aşamasında inşaat temizliğini bitirmiş olur. Evinizin içi tertemiz olana kadar süren temizlik sonrasında kalan birkaç şeyden biri de dış cephenin temizlenmesi ve camların temizliğidir. Aslında çoğu insana göre evini birilerine teslim etmek zordur ve kolay kolay insanlar buna yönelmez. Veya iş yapılırken kendilerini ekiplerin başında durmak zorundaymış gibi hissederler. Bu durum rakip firmaların güvensizliği ile ilgilidir. Şirket olarak yıllardır verdiğimiz hizmete ve müşterilerimizin pozitif veya negatif geri dönüşlerini inceliyor ve bu sayede kendimizi geliştiriyoruz. Görüşleriniz bizim için çok önemli. Temizliğimizden memnun kaldığınızı görmek bizim için büyük bir şeref oluyor. En kaliteli malzemeler ile adresinize geliyoruz. Sizler için alandaki çöpleri çıkarıyor ve zemin temizliğine girişiyoruz. İlk önce dış cephenin temizliği yapılmalıdır çünkü camlar silinir ve temizlenirse henüz alanda duran tozlar ve pislikler yeni temizlenen cama yapışır ve orda bir tabaka oluşturur. Tüm bunlara dikkat ederek temizliğinizi özenle, titizlikle yapıyoruz.

Okurcalar dış cephe ve cam temizliği sırasında kullanılan malzemenin veya kimyasalın kaliteli işin kalitesini gösterir. Bu kalite değişkenlik gösterebilir. Etkisi düşük ve ucuz ürünler kullanmak, temizliğin uzun süreli kullanımına karşı bir bariyer oluşturur. Biz Okurcalar temizlik şirketi olarak bu durumun farkında olup, kullandığımız kimyasal temizlik malzemelerinin en iyisinden olmasına dikkat ediyoruz. Dış cephe temizliğinde bazen güçlü ve etken maddeler kullanmak gerekebilir. İş güvenliği ve sağlığı açısından personellerimiz gerekli testlerden geçmektedir. Yapılan bütün testlerden yüksek puan alan personeller ekiplere atanır. Cam temizlenmesi uğraştıran ama başarırsan uzun süre temiz kullanabileceğiniz bir maddedir. Haliyle düzgün temizlenmesi gerekir. Şirketimiz en iyi cam temizleme ekipleriyle sizleri mağduriyetten kurtarır. Müşterilerimiz için en ideal temizliği şirketimiz vermektedir. Yıllardan beri süregelmiş bir alışkanlık olan zirvede olma duygusunu her zaman deneyimlemekten gurur duymaktayız. Sizlere de bizi buna layık gördüğünüz için sonsuz teşekkür ediyoruz. İster gece ister gündüz telefon hattımızı arayarak bilgi alabilir, dilerseniz randevu oluşturarak temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA