Hizmet Bölgeleri

Serik Temizlik Şirketleri

Serik temizlik şirketleri olarak birden fazla içeriğe sahip olan Antalya’nın en iyi hizmet veren firmaları arasında bulunmaktayız. Yaptığımız işin kalitesi ve güvenilirliği ile isim yapmış durumdayız. Her geçen gün daha da artan temizlik piyasasında kalıcı olmak zor bir iş gibi gözükse de bizler için oldukça basit bir hale gelmektedir. Bizler yaptığımız işe özen gösterip titiz davrandığımız sürece bu platformda yer edinmeye devam edeceğiz. Her şirketin kendine ait prensipleri olsa da bizim prensiplerimiz şirketimizi her daim ileriye götürüp geliştirmeye yönelik kriterlerden oluşmaktadır. Bir işe başlamadan önce o iş için gerekli malzeme ve ekipmanları ayarlamak ve işin şekline göre bölgeye ekip atamak önceliğimizdir.

 

Ekiplerimiz temizlenecek alana hızlı bir şekilde vardıktan sonra ilk iş olarak alan incelemesi ve gözlemi yapmaktadır. Bu gözlem işe başlamadan önce sorulan sorulara cevap niteliği taşımaktadır. Böylelikle temizliğe başlanması gereken kısım belirlenmiş olur. Serik temizlik firmaları içerisinde olan firmamızın bu hareketi, başarının sadece birinci basamağıdır. Alan incelemesi yapıldıktan sonra gerekli malzemelerin listesi çıkarılır. Her temizlenecek alana farklı ürün kullanılmalıdır. Çünkü bazı maddeler yanlış bir kullanım sonucu olası kazalara yol açabilir. Şirket olarak kimyasallara hakim olduğumuzdan hangi yerde hangi ürün kullanması gerektiğini iyi bilmekteyiz. Diğer firmalar işini özenmeden yaparken bizler en ince ayrıntısına kadar plan yapar ona göre işlerimizi yürütmekteyiz.

 

Serik İnşaat Temizliği

Serik inşaat temizliği tamamen müşteriye yönelik hizmetlerden oluşmuş bir sistemler bütünüdür. Bütün firmalar gibi biz de inşaatlardan kalan artıkların en azami şekilde alandan veya peyzajlardan atılmasını hedeflemekteyiz. Farklı olarak çalışma yaparken bizler büyük bir hazırlık ve işleyiş içerisinde olmaktayız. Yapacağımız temizlik işini önceden planlayıp programlamadan çalışmaya başlamayız. Her şeyin sizlere layık olması için çabalamaktayız. İnşaattan sonra çıkan moloz yığınlarını kaldırmak zaman zaman zor olabilmektedir bizler de böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda bizler de operatörler aracılığı ile yardım kullanabiliriz. Bütün kötü olasılıkları bu şekilde ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Referanslarımızı inceleyerek sizler de bu konudaki çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

 

Rakip şirketlerden farklı bir yol olarak bizler bir işe başladığımız zaman takım çalışması uygulamaktayız. İşler eşit olarak dağıtılıp kişilerin asla hakkı yenmemektedir. En önem verdiğimiz konulardan biri de iş güvenliğidir. Şirket olarak gerekli tüm örnekleri işyeri bünyesine uygulamalı olarak almaktayız. Ekibimize personel alımı yaparken kişilerin gerekli eğitimi alıp almadıklarına bakmaktayız. Serik bölgesine yakın kişiler ile çalışmaktayız. İnşaat sonrası temizlik için yeterli ve gerekli bütün potansiyellere sahibiz. Temizlik alanından kaldıran molozların ardından kalan ne kadar iş varsa hepsi sırasıyla yapılır ve tez zamanda bitirilir. Ardından sizlere teslim edilir. Sizler de bize ihtiyaç duyarsanız, bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen bizi arayabilir randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Serik Dış Cephe Ve Cam Temizliği

Serik dış cephe ve cam temizliği olarak camlarınızı her zaman pırıl pırıl ve ilk günkü kadar temiz hale getiririz. Camlarınıza en uygun temizlik ürünlerini kullanarak, yapısını bozmadan ve orjinalliğini koruyarak silme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Rakip firmalar camları temizlerken kullandıkları ürünlere dikkat etmemekte veya gözden kaçırmaktadır. Bu durum camların yapısını bozmakta ve kullanılmaz hale getirmektedir. Bizler kullandığımız kimyasalların özelliklerini bildiğimiz için böyle bir durum başımıza gelmemektedir. Bu konuda da bizlere güvenebilirsiniz. Camlarınızı ayna gibi yaptıktan sonra pervazlara kadar süren bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Evinize ve işyerlerinize geldiğinizde farkı daha kapıdan girdiğiniz gibi hissedeceksiniz.

Serik bölgesinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sizler de bu bölgede konaklıyorsanız veya işyeriniz var ise bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Dış cephe tarafını temizlemeye başladığımızda yüksekliğe göre hareket etmekteyiz. Eğer alçak bir binanın temizliğini yapıyorsak herhangi bir profesyonel ekipmana ihtiyacımız olmadan çalışma yapabiliriz. Fakat bunun aksine bulunduğunuz bina yüksek ve engebeli ise; asansörlü merdiven ve iple tırmanma yöntemi ile temizlik çalışmamızı yürütmekteyiz. Sıra cam temizliği işine geldiğinde ise en etkili temizlik malzemelerini yanımıza alarak en yüksekteki camları büyük bir dikkat ve özveri ile temizlemekteyiz. Dilerseniz yaptığımız işleri inceleyerek fikir sahibi olabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizler de bizimle iletişime geçmek isterseniz, web sitemiz üzerinden telefon numaramızı bulabilir çağrı bırakabilirsiniz.

 

 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA