Hizmet Bölgeleri

Tosmur İnşaat Temizliği

Tosmur inşaat temizliği Alanya’nın içerisinde ikamet eden vatandaşların Büyük bir kısmı bu hizmeti bizden almıştır. Yıllardır kalitemizden ödün vermeyerek yaptığımız temizlik hizmetleri sayesinde günden güne insanları memnun etmekteyiz. İnşaat temizliği, ev temizliği, havuz ya da kombi temizliği ne kadar onlarca farklı hizmetimiz mevcuttur. Sizler dilediğiniz mekanda, dilediğiniz hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizden olduğunuz hizmetlerden hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Alanya'nın çeşitli bölgelerinde binlerce temizlik hizmetine imza attık. Ve bunların hiçbirinde müşterilerimizden olumsuz bir geri dönüş almadık. Eğer sizde böyle kaliteli ve disiplinli bir temizlik şirketi ile çalışmak isterseniz, artık nereyi arayacağınızı biliyorsunuz. Bildiğiniz gibi inşaat temizliği dediğimiz İş, oldukça büyük bir özen gerektirmektedir. Çünkü profesyonel temizlik çalışanları doğru ekipmanları kullanmazsa o zaman ortada Temizlik diye bir şey kalmaz. Tam aksine mekan daha da kirlenir ve hatta birçok kalıcı hasar oluşabilir. Bu hasarlar maddi fiziki ve estetik olarak birçok kayba neden olur. Yeni yaptırdığınız binada yani inşaatınız da; bu gibi kötü durumlara, özellikle rahatsız edici bir görüntüye sahip olmak istemezsiniz. Bu tip olumsuzluklar yaşanmadan kaliteli ve temizlik hizmeti için ise temizlik şirketimiz ile çalışabilirsiniz.

Tosmur inşaat temizliği adı altında yıllarda gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetler geri dönüşleri ile beraber kayda geçmiştir. Tosmur içerisinde ya da çevresinde ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlikle temizlenen yüzlerce inşaat vardır. Bizler bu hizmeti verdiğimiz zaman müşterilerimizin memnun olmaları için elimizden gelen her şeyi yaparız. Ayrıca iş bittiğinde müşterilerimizin geri dönüşlerine herkese duyurmaktan geri durmayız. Böylece Tosmur içerisindeki en iyi temizlik şirketi olduğumuzun yüzlerce kanıtını gösterebiliriz. Özellikle bu temizlik sektöründe müşterilerin geri dönüşleri şirket prestiji için en iyi göstergedir. Vatandaşlardan gelen olumlu ya da olumsuz geri dönüşler, bir firmanın ne derecede iyi hizmet verdiğini kanıtlamaktadır. İnşaat ya da herhangi başka bir alanda gerçekleştirdiğimiz bütün temizlik işlerinden aldığımız müşteri yorumları, çeşitli yerlerde yayınlanmıştır. Bu yorumları okuyarak hangi düzeyde müşteri memnuniyeti ağladığımızı görebilirsiniz. Ayrıca sizde mekanlarınız için kaliteli temizliği almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tosmur Dış Cephe ve Cam Temizliği

Tosmur dış cephe ve cam temizliği çok dikkat ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Özellikle yüksek binalarda gerçekleştirilen cam temizliği en ufak hatalara bile tahammül edilmemesi gereken bir iştir. Böylesine titizlik gerektiren işler ise eğitimli ve profesyonel temizlik elemanları tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde çok büyük kazalara, can ve mal kaybına neden açacak sorunlar yaşanabilir. Tecrübesiz elemanlar tarafından yapılan bu işlerde çok sayıda yaralanma ve benzeri olaylar yaşanmıştır. Yetersiz ekipmanlar, yanlış malzemeler ya da hatalı yöntemler dış cephe ve cam temizliğinde kesinlikle olmaması gereken hususlardır. Bu temizlikte şimdiye kadar görülmüş olan yaygın bir kaç tane sorun vardır. Kendi alanında yeterli kaliteye ulaşmamış şirketler ya da yeterli eğitimi almamış elemanlar tarafından gerçekleştirilen sorunlar şunlardır:

  • Camlarda temizlik sonrası leke kalması.
  • Temizlenirken kullanılan yanlış malzeme nedeniyle camlarda çizikler.
  • Dış cephe temizliğinde duvarlarda ve boyalarda aşınmalar meydana gelmesi.
  • Dış cephe ve cam temizliğinde kullanılan yanlış malzemelerin renkleri soldurması.
  • Yüksekte temizlik yapılırken dikkatsiz elemanların kendilerini yaralaması.
  • Gereken titizlikle çalışılmadığında camların kırılması.

Tosmur dış cephe ve cam temizliği sınıfımıza gerçekleşebilecek kötü sonuçların birkaç tanesini sıralıdık. Elbette yukarıda bahsettiğimiz kötü sonuçlar yalnızca en yaygın olanlarıdır. Tabii ki aldığınız her temizlik hizmetinde bu gibi olaylar yaşanmamaktadır. Fakat bu ilişki en az an Hatta sıfıra indirebilmek için kaliteli bir şirkete çalışmanız en doğrusu olacaktır. Dış cephe ve inşaat temizliği alacak kişiler; öncelikle Antalya içerisindeki bütün temizlik şirketlerini incelemelidir. Tosmur içerisindeki bir mekan için hizmet alacaksanız ilk olarak yaşadığımız bölge ve çevresindeki ilçeleri inceleyebilirsiniz. Fakat daha kapsamlı bir çalışma için Antalya içerisindeki Bütün temizlik şirketlerine göz atmanızı öneririz. Dış cephe ile alakalı bir temizlik alacaksanız direkt olarak bu alanda kaliteli hizmet veren şirketler incelemelisiniz. Aynı şekilde cam temizliği için hizmet alacak kişiler yine bu alandaki ileri gelen firmaları gözden geçirmelidir. Alacağınız temizlik türü ne olursa olsun o şirketin kullanıcı yorumlarına ve çalışma prensiplerine çok dikkat etmelisiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA