Temizlik Hizmetleri

Fabrika Temizliği

Antalya Fabrika Temizliği

Her alanda olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan temizliği, fabrika ve benzeri gibi işletmelerde daha fazla dikkat edilmesi gereken noktadır. Tozlanma ve benzeri gibi kir durumlarının daha yoğun bir şekilde oluşabileceği fabrikalarda bu ortamlar hem çalışanların hem de işverenlerin sağlığını ciddi bir şekilde olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bu noktada profesyonel olarak Antalya fabrika temizliği hizmeti alarak hem iş akışını engellemeyebilir hem de aynı zamanda iş ortamının gerekli temizlik koşullarını sağlamış olabilirsiniz.

fabrika temizlik antalyaTemizlik hizmetlerinde profesyonel bir vizyon izleyen firmamız, fabrika temizliği hizmetini de siz değerli müşterilerimize gururlar sunmaktadır. İş akışınızı ve çalışanlarınızın çalışma ortamını etkilemeyen firmamız, tamamen sizin programınıza uygun bir şekilde fabrika temizliğinizi gerçekleştirirken size ve çalışanlara da temiz bir ortamda çalışmanın hazzı kalacaktır.

Detaylı Fabrika Temizliği İle Emrinizdeyiz

Tozlanmaya ve kirlenmeye son derece müsait ortamlar olan fabrikalar, düzenli temizlenmediği takdirde temizliği yakalayamayacak ortamlardadır. Bu noktada sizlere sistemli ve düzenli bir fabrika temizliği sunan personellerimiz, aynı zamanda yaptığı detaylı temizlik işlemleri ile de fabrikanızda temizlenmemiş ve el değmemiş hiçbir nokta bırakmamaktadır. Fabrikalarda baca temizliği, makine temizliği, yüzey temizliği personellerimizin uzmanlığı neticesinde adeta mis gibi olacaktır.

Fabrika temizliğinde belirli aralıklar ile düzenli bir temizleme hizmeti aldığınızda fabrikanın sürekli temiz ve hijyenik olacaktır. Bu süreklilik ile uğraşmaya vaktiniz yok ise dilerseniz firmamız ile anlaşma yaptığınız takdirde personellerimiz, istediğiniz aralıklarda düzenli olarak fabrika temizliğinizi gerçekleştirmektedir.

Fabrika Temizliği Hizmetimizin Genel Kapsamı

Toz ve kirlerin oldukça fazla olduğu fabrika ortamlarında yapılacak temizliğin de oldukça kapsamlı ve sistemli olması gerekmektedir. Bu doğrultuda firmamız geniş bir kapsamda fabrika temizliği hizmetini sizlere sunarken fabrikanızın temizliği için tüm ayrıntılı gerekli ekipmanlar ile düşünerek ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada personellerimiz;

  • Personellerimiz baca temizliğinde en etkili temizleme ürünlerini kullanmaktadır.

  • Fabrika ortamında yer alan mekanik makine ve benzeri gibi aletlerin temizliğinde onları çizmeyecek ve onlara zarar vermeyecek araç-gereç ve temizlik ürünleri tercih etmektedir.

  • Fabrikalarda hızlı toz oluşumu meydana geldiğinden dolayı kimyasal olmayan ve tozlanmayı geciktiren doğal temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Kısacası; firmamızın personelleri fabrika temizliğinde sizlere kaliteden ve hijyenden ödün vermeden tüm prensiplerini yerine getirerek beklentilerinizin üzerinde bir hizmeti sunmaktadır.
 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA