Temizlik Hizmetleri

Kombi ve Petek Temizliği

Antalya Kombi ve Petek Temizliği

Kombi ve petekler, kış aylarında kömürle ya da doğalgaz ile evinizi ısıtan ısıtma sistemleridir. Yıl boyunca kış aylarında ısınmak için kullandığınız kombi ve petekler, sürekli kullanım sonrasında kömür ve doğalgaz kalıntıları ile kirlenerek beraberinde birçok olumsuz sonucu getirmektedir. Öyle ki; kirlenen kombi ve peteklerinizin borularında kir kalıntıları olurken bu kirler ısınmanızı zorlaştırır ve bu durum aksine daha fazla yakıt yakmanıza neden olur.

kombi temizliği antalyaHer yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi ve petek temizliği, iyi ve kesin bir sonuç alınabilmesi için mutlaka bu işin profesyonelleri tarafından yapılmalı ve işin uzmanlarına yani bizlere bırakılmalıdır. Kombi ve petek temizliği konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, yaz aylarının sonunda kombi ve peteklerinizi hiçbir kir kalıntısı bırakmadan temizleyerek kış aylarına kombilerinizi ve peteklerinizi güvenle sizler için hazırlamaktadır.

Kombi ve Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Uzman personellerimiz tarafından yapılan kombi ve petek temizliği, belirli aşamalardan ibaret olmakla birlikte her aşamasının titizlikle gerçekleştirildiği bir hizmet kapsamımızdır. Kontrol aşaması ile başlayan temizlik işlemlerimiz özel teknolojik makinelerimiz ve petek temizliğinde kullandığımız temizlik ürünlerimiz ile personellerimiz tarafından son derece özenli bir şekilde sizlere memnuniyetiniz ile sunulmaktadır.

  • Kombi ve petek temizliği hizmetimiz öncelikle gaz kaçağı kontrolü ile başlamaktadır. Kaçak olup olmadığını test eden uzmanlarımız kaçak olmadığına emin olduktan sonra temizlik işlemlerine başlamaktadır.

  • Kombi ve petek temizliği için özel teknolojik temizleme makinesi kullanan personellerimiz, banyodaki havlupana ya da mutfağa uygunluk durumuna göre bağlayarak özel temizlik ürünü ile temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

  • Her peteği tek tek, yerinden sökmeden ve en etkili şekilde temizleyen uzmanlarımız, işlem sonrasında tüm kontrolleri yaptıktan sonra size teslim yapmaktadır.

Kombi ve Petek Temizliği Hizmetimizin Süresi

Kombi ve petek temizliği işleminin süresi peteklerin ve kombinin kirlilik oranına göre farklılık göstermektedir. Temizlikte kullanılan makinelerimizin son teknolojik ürünler olması sayesinde personellerimiz peteklerinizin kirlilik oranını rahatlıkla görebilmektedir. Bu orana göre personellerimiz, kombi ve petek aksamı tamamen kirden arınana kadar temizliğe devam etmektedir.

Uzman personellerimiz tarafından sizlere firmamızın memnuniyet garantisi altında sunulan kombi ve petek temizliği hizmetimiz en az 1 saat olmakla birlikte süre bakımından farklılık göstermektedir. Eğer her yıl düzenli bir şekilde kombi ve petek temizliği yaptırıyor iseniz bu süre oldukça kısa sürecektir. Ancak kirliliği yüksek olan peteklerin özel ürünler ile tamamen kir ve pisliklerden arınası 2 ila 3 saate kadar sürebilmektedir.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA