Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Antalya İşyeri ve Ofis Temizliği

Ofisiniz, gün içerisinde çoğu zaman evinizden daha çok zaman geçirdiğiniz alan olmakla birlikte müşterilerinizi ve misafirlerinizi ağırladığınız aynı zamanda da sürekli çalıştığınız alandır. Dolayısıyla da sürekli ziyaret edilen ve çalışılan alan olan ofisiniz, oldukça fazla toza ve kire maruz kalmaktadır. Şayet ofis temizliğinizi yapmaya çalışmaktan  fırsat bulamıyor iseniz bu işi uzmanına bırakarak profesyonel ofis temizliği hizmeti alabilir ve zamanınızı sadece temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışmaya ayırabilirsiniz.

ofis temizliği antalyaFirmamız, temizlik hizmet sektöründe diğer firmalar arasında isim yapmış ve lider bir firma olmuştur. Dolayısıyla da Antalya ofis temizliği konusunda da firmamız son derece başarılı olmakla birlikte müşterilerinin memnuniyeti ile başarısını kanıtlamıştır. Unutmayın ki; hijyenik bir ofis ortamı başta sizin ve çalışanların olmak üzere misafirleriniz için de sağlıklı bir ortam sunmuş olacaktır.

İşyeri ve Ofis Temilizlik Hizmetleri ile Sağlığınız Bizimle Güvende

Sürekli ziyaretin olduğu ofisinizde aynı zamanda birçok masa, dosyalar ve dolaplar bulunabilir. Haliyle de tüm bu araç-gereçlerin ve eşyaların ayrı ayrı temizlenmesi ve steril hale getirilmesi gerekmektedir. Ofisinizde iç mekan kadar cam ve kapı gibi dış mekanın temizliği de düşünüldüğünde ofis temizliği uzun bir zaman isteyen bir iştir. İşinde uzman ve tecrübeli olan personellerimiz ise tüm bu ofis temizliği işlemlerini bilinçli ve aynı zamanda özenli bir şekilde sizlerin ayağına getirmektedir.

  • Özel dosya ve ofis eşyalarınızı en az sizin kadar koruyan personellerimiz, öncelikle tüm tozları ortamdan anti bakteriyel araç ve gereçler ile uzaklaştırmaktadır.

  • Tüm temizlik işlemlerinde anti bakteriyel ürünler kullanan personellerimiz, aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyen ve kimyasal maddeler içermeyen temizlik ürünlerini kullanmaya özen göstermektedir. Bu sayede ofisinizde soluduğunuz hava da sağlığınızı tehdit etmeyecektir.

  • Ofis ortamlarında yerlerin kaygan olma riskini göz önünde bulunduran personellerimiz, bu konuda da son derece hassas davranarak gerekli tüm önlemleri almaktadır. Bu doğrultuda silinen yer yüzeylerine kaygan olduğuna dair uyarı tabelaları yerleştirmektedir.

Ofisinizde Uzun Süreli Temizlik Bizim İşimiz

Sürekli çalıştığınız, misafirlerinizin sürekli ziyaret ettiği ofisiniz, sürekli hareketli bir ortam olmakla birlikte tozlanmaya ve kirlenmeye de meyilli bir ortamdır. Bu noktada başta sizin ve diğer çalışanların sağlığı için ofis temizliği büyük öneme sahip olmaktadır. Personellerimiz de sizlere uzun süren ofis temizliği için hizmetlerini kalite standartlarının üzerinde sunmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli olan personellerimiz ofis temizliğinizi yaparken tamamen uzun süreli temizlik sağlayacak ürünler tercih etmektedir. Anti bakteriyel özellik taşıyan bu ürünler, ofisinizde uzun süre temizlik sağlarken aynı zamanda uzun süre ofisinizden kirleri, tozları, bakterileri ve mikroorganizmaları uzak tutmaktadır.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA