Temizlik Hizmetleri

Okul Temizliği

okul temizligi antalyaAntalya Okul Temizliği Hizmetimiz

Temizlik hizmet sektöründe sağlam temeller üzerine kurulan firmamız, uzun yıllar boyunca bu sektörde müşterilerinin memnuniyetleri ile referans veren ve başarısını yine müşterilerinin hizmetleri ile kanıtlayan bir firma olarak lider firma niteliğindedir. Geniş bir hizmet kapsamına sahip olan firmamız, Anyalya okul temizliği konusunda da aynı kalitede ve özveri ile sizlere temizlik hizmeti sunmaktadır.

Okul ortamı; çocuklarınızın zamanın büyük bir kısmını geçirdiği, hayatı öğrendiği ve hatta birçok alışkanlığı edindikleri ortamdır. Dolayısıyla da okul ortamının hijyenik olması aynı zamanda çocuklarınızın sağlığı üzerinde de doğrudan etki gösterecektir. Tüm bu hususları en az siz kadar düşünen ve bilinçli olan tecrübeli ve işinin ehli olan personellerimiz ile artık okullarınız mis gibi, içiniz ise rahat olacak.

Okul Temizliği Personellerimiz Tarafından Nasıl Yapılır?

Çocuklarınız için önemsediğiniz kusursuz bir okul temizliği için firmamız sizlere gerek uzman personel kadrosu gerekse son teknolojik ekipmanları ile kaliteden taviz vermeden sizlere sunmaktadır. Her ayrıntıyı hijyen kuralları çerçevesinde düşünerek okul temizliğini bilinçli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiren personellerimiz, okul ortamının her köşesini mikrop ve bakterilerden arındırarak okul ortamında temizliği hakim kılmaktadır.

  • Öncelikle temizlenmediğinde ciddi hastalıklara davetiye çıkaran alanlar olan tuvaletler ve sınıflar açılarak havalandırılmaktadır.

  • Ortamlar havalandırılırken personellerimiz bir taraftan tuvalet ve lavaboları en etkili dezenfektan ilaçları ile yıkayarak steril etmektedir.

  • Yüzey temizliğini çocukların olmadığı bir zaman diliminde yapan personellerimiz, böylece çocukların kayıp düşme gibi risklerini de engellemektedir.

  • Tüm bu temizlik işlerinin ardından okulunuz personellerimiz tarafından bakteri ve mikroorganizmalardan arındırılmış ve sağlıklı bir ortam olarak sizlere ve çocuklarınıza sunulacaktır.

Antalya'da En Uygun Fiyata Tam Teşekküllü Okul Temizliği

Temizlik sektöründe başarısı ve müşteri memnuniyetleri ile isim yapmış olan firmamız, prensip olarak önceliğini firma gelirine değil müşterilerinin memnuiyetlerine ve ekonomilerine vermektedir. Dolayısıyla da okul temizliği hizmeti birçok firmada fahiş fiyatlara sizlere sunulurken bu durum firmamızda böyle değildir.

Hizmet kalitesi konusunda tavizi olmayan firmamız, tüm tavizini fiyatları konusunda sizlere vermektedir. Müşterilerimize sunabileceği en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamız, fiyatları ne kadar düşürse de kalite seviyesini her daim üst seviyelere çıkarmak için her geçen gün kendisini daha da yenileyerek geliştirmektedir.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA