Temizlik Hizmetleri

Yat ve Gemi Temizliği

Antalya Yat ve Gemi Temizliği

Yat ve geminiz en özel seyahatlerinizin ve hem aileniz ile hem de sevdikleriniz ile geçirdiğiniz en güzel anlarınızın mimarı olmaktadır. Seyahatlerinizde adeta eviniz gibi olan yat ve gemilerinizin temizliği de en az evinizin ya da iş yerinizin temizliği kadar önem taşımaktadır. Nasıl evinizin hijyenik olması sağlığınız ile doğrudan etkili ise aynı şekilde yatınızın ya da geminizin de temizliği sağlığınızı doğrudan etkileyecek nitelikte etkili olmaktadır.

yat temizlik antalyaYat ve gemiler, diğer alanlara göre oldukça farklıdır. Çünkü bu taşıtlar sürekli sudadır ve dolayısıyla da yapı malzemesi kara taşıtlarına ya da yaşadığınız mekanlara kıyasla oldukça farklıdır. Bu farklılık temizlik aşamasını da şekillendiren önemli unsurlardır. Dolayısıyla da temizlik konusunda profesyonelliğin üst sınırlarını aşmış olan firmamız, Antalya yat ve gemi temizliği konusunda da oldukça profesyonel yöntemler ve ürünler tercih etmektedir.

Teknolojiyi Takip Eden Ekipmanlarımızla Antalya İlçelerine Yat ve Gemi Temizliği ile Hizmetinizdeyiz

Sürekli suda olan ve dolayısıyla da farklı yapı malzemeleri ile inşa edilen yat ve gemilerin temizliği işlemleri de herhangi bir zararın meydana gelmemesi adına kullanılan malzemeler büyük önem taşımaktadır. Temizlikte çığır aşan firmamız, her temizlik hizmetinde olduğu gibi yat ve gemi temizliği işlerinde de bu hususları kendilerine prensip edinerek sizlere hizmet sunan uzman personel kadrosu ile çalışmaktadır.

Uzman personel kadrosu ile sizlere hizmet sunan firmamız;

  • Hizmet sektöründe teknolojiyi yakından takip ederek yat ve geminiz temizliği için gerekli tüm teknolojik ekipmana sahiptir.

  • Yat ve gemi temizliği hizmetlerimizde tamamen neme karşı koruma mekanizması oluşturan temizlik ürünleri kullanmaktadır.

  • Aynı zamanda uzman personellerimizin kullandığı temizlik araç ve gereçleri yatınızın uzun süre temiz ve lekesiz kalmasını sağlamaktadır.

Bu bağlamda sürekli denizde olan yatınız ya da geminiz temizliği ile birlikte aynı zamanda neme karşı da koruma altına alınarak uzun ömürlü bir temizlik ve koruma aşamasından geçmektedir.

Yat ve Gemi Temizliği Fiyatlarımız

Temizlik hizmet sektöründe yat ve gemi temizliği hizmeti sunan birçok firma olsa da bu firmalar arasında firmamız, hem hizmet kalitesi hem de aynı zamanda profesyonelliği ve fiyat seçenekleri ile bir adım öne çıkan öncü bir temizlik firmasıdır. Birçok firma, hem hizmet kalitesinden hem de aynı zamanda fiyatlardan ödün verirken firmamız, hizmet kalitesinden asla ödün vermemektedir.

Önceliğini müşteri memnuniyetine veren firmamız, yat ve gemi temizliği hizmeti için size fiyat seçeneklerini yatınızın büyüklüğü ve benzeri gibi özelliklerine göre sunmaktadır. Bu fiyatlandırmada öncelikle müşterilerinin ekonomik durumlarını düşünen firmamız, mümkün olduğundan kaliteli temizlik hizmetini sizlere ekonomik bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA