Hizmet Bölgeleri

Avsallar Temizlik Şirketleri

Avsallar Temizlik Şirketleri

 

Avsallar temizlik şirketleri olarak oldukça uzun yıllardan bu yana hizmet veriyoruz. Temizlik işlemlerimiz genel itibarı ile çevre bölgelerinde sağlanmakta olup oldukça kapsamlıdır. Son derece kaliteli temizlik ürünlerinden ve makinelerden yararlanarak sizler için sağladığımız bu hizmetler piyasaya oranla çok daha hesaplı olmaktadır. Avsallar Temizlik firmaları işlemlerimiz hem hafta içi hem de hafta sonunda aktif olup en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza getirmektedir. Günlük temizlik hizmetlerimizle de aynı zamanda balkon temizleme, cam silme, kapı silme ve benzeri pek çok işlemi de aynı zamanda sağlamaktayız. Öte yandan istek dâhilinde sizler için koltuk vakumlama ve yıkama hizmetini de sağlamaktayız. Avsallar temizlik olarak Tüm ev temizliği süreç ve kapsamlarını bizlere bildirmeniz halinde sizler için en uygun temizliği en kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz. Firmamız bünyesinde ayrıca verdiğimiz diğer hizmetleri de şu şekilde sıralayabilmekteyiz:

  • Kombi petek temizliği
  • İnşaat temizliği
  • Dış cephe cam temizliği
  • Ev temizliği
  • Yangın temizliği
  • Su deposu temizliği
  • Mermer cilalama

Avsallar Kombi Petek Temizliği

 

Avsallar kombi petek temizliği alanında son derece prosefyonel ekip arkadaşlarımız öncülüğünde hizmet sağlıyoruz. Bu anlamda uzun süreli kullanım sonucunda kir ve tozları içerisine hapseden peteklerinizin suyunu boşaltıyor ve temizliğini sağlıyoruz. Petek temizliğinde aynı zamanda ısınma performansını arttırması adına gerekli tüm bilgileri size sunmaktayız. Kombi ve petek temizliği yaptırmak istiyorsanız bizlere dilediğiniz her an iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşın. Sizler için en uygun hizmeti en kısa zamanda sağlayalım.

Avsallar İnşaat Temizliği

 

Avsallar inşaat temizliği noktasında sizler için bölgede geniş bir alanda hizmet veriyoruz. İnşaat sonrası binalarda biriken kabaları, kir ve tozları uzman personellerimiz önceliğinde gidermekteyiz. İnşaat öncesi ve sonrası süreçlerde de gerekli tüm inşaat temizliği işlemlerini sağlayan firma personellerimiz ince temizlik ile birlikte binalarınızın detaylı temizliğini sağlayacaktır. Yer silme, mobilya döşeme ve temizleme gibi işlemlerinizi de rahatlıkla yaptırabilir, binalarınızın detaylı bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz.

Avsallar Dış Cephe Cam Temizliği

 

Avsallar dış cephe cam temizliği nerdeyse herkesi tedirgin eden bir durum olarak karşımıza geliyor. Cam dış yüzeyi iç yüzeye oranla çok daha çabuk kirlenmekte ve dış etkenler nedeniyle hasar görebilmektedir. Bu sebeple özellikle cam dış cephe için muhakkak uzman bir temizlik şirketi ile birlikte çalışmanız gerekecektir. Dış cephe cam temizliği gerekli tüm önlemleri alarak temizlik işlemlerini sağlamaktayız. Bu süreçte dış camlarınızda hiçbir şekilde lekelenme görülmeyecektir.

Avsallar Ev Temizliği

 

Avsallar ev temizliği alanında son zamanlarda büyük bir ivme yakalayan ve oldukça geniş bir alana hizmet eden firmalar arasında yer edinmiştir. Ev temizliği noktasında dolap yerleştirme, silme, halı ve koltuk temizleme, cam silme, mutfak detaylı temizliği ve bu gibi daha pek çok alanda temizliğinizi sağlıyor. Oldukça hızlı ve sistematik bir şekilde sağlanan tüm bu hizmetler son derece uygun fiyatlar dâhilinde sizlere sağlanmaktadır.

Avsallar Yangın Temizliği

 

Avsallar yangın temizliği denince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olmaktayız. Yangın sonrasında bıraktığı büyük hasarları ve lekeleri gidermek adına bizler oldukça etkili temizlik araçlarına yer vermekteyiz. Bu şekilde yangın sonrasında duvar yüzeylerine yapışan tüm isleri ve lekeleri giderebiliyoruz. Sizler de yangın temizliği alanında uzman bir firma arayışındaysanız bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avsallar Su Deposu Temizliği

 

Avsallar su deposu temizliği sırasında depodaki tüm suyu özenli bir şekilde boşaltılmasını sağlamaktayız. Kullanıma yer verdiğiniz su deposunun ana maddesi ne olursa olsun uzun süreli kullanım sonucunda koku yapabilmekte ve nemlilik dolayısıyla bakteri oluşumuna neden olabilmektedir. Bu anlamda rutin bir şekilde su deposu temizliği yapılması hem hijyen hem de sağlık açısından son derece önemli olacaktır.

Avsallar Mermer Cilalama

 

Avsallar mermer cilalama işlemleri mermer, granit ve bazalt tarzındaki yüzeyler için etkin temizlik hizmeti sağlıyor. Zemin temizliği, cilalama ve parlatma noktasında fazlasıyla bilgi sahibi olan firmamız her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak en güzel şekilde patlatma ve cilalama işlemini sağlayacaktır. Mermer cilalama işlemlerini sizler de yaptırmak isterseniz bizlere hafta sonu da dahil olmak üzere 7/24 temizlik şirketi telefon numaraları üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA