Hizmet Bölgeleri

Kestel temizlik şirketleri

Kestel Temizlik Şirketleri

 

Kestel temizlik şirketleri olarak yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte çıktığımız bu yolda bizler piyasaya oranla en uygun fiyatta temizlik hizmeti sağlıyoruz. Temizlik ve hijyenimizin her zaman için sağlanması gerektiğini düşünen firmamız uzman kadrosu, profesyonel temizlik malzemeleri ve özenli çalışmaları ile temizliğinizi en güzel ölçüde yapacak ve sizlere teslimatını sağlayacaktır. kestel temizlik şirketi güvenilir personelleri ile birlikte en iyi hizmeti kapınıza kadar getirmektedir. Ev, iş yerleri, kombi petek, dış cephe cam temizliği, su deposu temizliği veya yangın temizliğinde derinlemesine temizlik sağlayan ve bu alanda gerekli tüm olanaklardan yararlanan Kestel temizlik hafta sonları da dahil olmak üzere 7/24 hizmet sağlamaktadır. Özellikle çalışan kesimlerin ev temizliğinde zorlanması neticesinde profesyonel bir destek arayışına girmelerini görebilmekteyiz.

kestel temizlik hizmetlerimiz oldukça kapsamlı olup sizler için sağlamakta olduğumuz temizlik hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kombi petek temizliği
  • Mermer cilalama
  • Su deposu temizliği
  • Yangın temizliği
  • İnşaat temizliği
  • Dış cephe cam temizliği
  • Ev temizliği

Kestel Kombi Petek Temizliği

 

Kestel kombi petek temizliği alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla birlikte sağladığımız hizmette ekiplerimiz, kombi peteklerindeki birikmiş suyun dışarıya atılmasını sağlamakta, tüm temizlik işlemlerini yapmaktadır.

Periyodik ve kapsamlı bir şekilde yapılması gereken işlemler için muhakkak profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor. Bu noktada kombi petek temizliği iletişim numaralarımızı arayabilir, firmamızdan detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Kestel İnşaat Temizliği

 

Kestel inşaat temizliği, inşaat sonrası kaba temizlik ve ince temizlik noktasında sıklıkla talep görmektedir. İnşaat sonrası kalıntı, toz ve kir parçalarının yüzeye zarar verilmeden temizliğini sağlayan firmamız, tüm inşaatlarınızın temizliğini en kısa sürede profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, inşaat bitiminin ardından daire içerisinde ve dışında edinen kirlerin ve pisliklerini atılmasını, cam bantlarının ve etiketlerinin sökülmesini, silinip temizlenmesini de en karşılamaktadır. İnşaat temizliği konusunda firmamızın uzman ekip kadrosuna güvenebilirsiniz.

Kestel yangın temizliği

Kestel yangın temizliği esnasında yangından dolayı büyük ölçüde hasar almış ve artık kullanılamaz olan mekanları hızlı bir şekilde yerleşime hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. İnce temizlik sonrasında dairemizde kullanıma müsait olacaktır.

Yangın temizliği diğer temizliklere nazaran çok daha zorlayıcı ve uğraştırıcı olduğunun bilincindeyiz. Burada yapılacak olan temizlikte tüm malzeme ve ekipmanları ekibimiz en hızlı şekilde ve en doğru kanallarla sizlere ulaştırmaktadır.

Kestel Dış Cephe Cam Temizliği

 

Kestel dış cephe cam temizliği kapsamında sağlamış olduğumuz hizmetlerde bizler, ev, ofis ve inşaatlarınızın dış cephe cam temizliğini en kaliteli temizlik ürünleri ile inatçı kir ve tozlardan arındırıyoruz.

Dış cephe cam temizliği sırasında kullanmakta olduğunuz temizlik ürünleri kesinlikle kimyasal içerikli olmamakta ve TSE standartları gereğince kullanıma elverişli olmaktadır. Bunun yanı sıra cam yüzeylere uygulayacağımız temizleyiciler temizlik sonrasında hiçbir şekilde iz leke ve hasar oluşumuna sebebiyet vermemektedir.

Kestel Ev Temizliği

 

Kestel ev temizliği yoğun iş temposunda evlerini temizlemeye fırsat bulamayan veya çocuklarla ilgilenmekten evinizin detaylı temizliğini yapmaya fırsat bulamayanlar için birebir. Günlük koşuşturmalar içerisinde ev temizliği ile uğraşmayın.

Günlük ev temizliğinde son derece profesyonel olan ekip arkadaşlarımız, yatak temizliği, yer süpürme, cam silme ve asma mutfak tezgahlarını lavabo ve yerlerin süpürüp silinmesine kadar farklı diğer istekleriniz için uygun fiyatlar vermektedir.

Kestel mermer cilalama

 

Kestel mermer cilalama yaşadığınız alanın büyüklüğüne göre yaptığınız rezervasyonda bizlere oda sayısını genişliğini bildirmeniz randevu açısından oldukça önemli olacaktır. Piyasaya oranla çok daha uygun olan fiyatlarımızı karşılaştırabilir kararınıza ne şekilde verebilirsiniz istediğiniz takdirde mermer cilalama işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Özellikle zemin temizliği esnasında oluşan kir ve tozların temizlenmesi oldukça zor olduğu için bu anlamda profesyonel bir destek almanız sürecinizi hem hızlandıracak hem de daha kolay hale getirecektir.

Kestel Su Deposu Temizliği

 

Kestel su deposu temizliği için firmamızı tercih ederseniz alınması gereken tüm önlemler alındıktan sonra su depolarınız ekip arkadaşlarımız tarafından detaylıca temizlenir. Sağlık açısından herhangi bir tehlike bulundurmayan klor yöntemi ile su deposu temizliği uyguluyoruz.

Su depolarının ilk günkü gibi tertemiz olmasını isteyen tüm kullanıcılar için bizlerle iletişime geçtikleri zaman kısa sürede temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Fiyat listemiz her zaman piyasadaki en güncel rakamlarda oluşmaktadır.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA