Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Temizlik işleri genellikle ev hanımlarını en çok zorlayan ve uzun bir zaman isteyen işler arasındadır. Özellikle Antalya dış cephe temizliği hem erişim zorluğu hem de aynı zamanda alanın geniş olması ile birlikte daha zor ve meşakkatli bir iş olabilmektedir. Firmamız, temizlik hizmet sektöründe geniş bir hizmet alanına sahip olmakla birlikte antalya dış cephe cam temizliği alanında da oldukça başarılı ve aynı zamanda güvenilir bir firmadır. Binaların dış yüzeylerinde yer alan alüminyum, siding, granit ve benzeri gibi tüm yapı malzemelerinin güvenli ve kolay erişim doğrultusunda temizliğinin adresi firmamızdır.

dış cephe temizlik antalyaDış cephe cam temizliği her ne kadar kısa ve dar kapsamlı bir temizlik işlemi olarak görülse de aslında kapsamlı ve geniş bir hizmettir. Öyle ki; dış cephe temizliği, dış cephe yapı malzemelerinin temizliğinin yanı sıra aynı zamanda cam temizliğini de kapsamaktadır. Bu bağlamda özellikle yüksek katlı binalarda cam temizliği de firmamızın dış cephe temizlik hizmeti kapsamında itinalı ile sizlere sunulmaktadır.

Antalya Dış Cephe Temizliğinde Güvenlik ve Memnuniyet Garantisi Veriyoruz

Dış cepheye erişim, özellikle çok katlı binalarda oldukça zor ve tedirgin edici olduğu düşünülür. Nitekim gerekli önlemlerin alınmadığında oldukça doğru bir kanıdır. Ancak firmamız siz değerli müşterilerimize dış cephe temizliği hizmetinde %100 müşteri memnuniyetini garanti ederken aynı zamanda temizlik ekiplerimizin de güvenliği için tüm donanımlarını temin etmektedir. Bu nedenle de genellikle ne yazık ki birçok kazanın meydana gelebildiği dış cephe temizliği firmamız ile hem sizin hem de ekiplerimiz için son derece güvenli olmaktadır.

Dış cephe temizliği öncesinde binanın tüm özellikleri ekiplerimiz tarafından incelendikten sonra asansör, halat, iskelet ve benzeri gibi unsurların hangisine gerekli olduğu karar verilerek daha sonrasında dış cephe temizliğine başlanmaktadır. Temizlik sektöründe isim yapan ve lider bir firma haline gelen firmamız, temizlik hizmet sektöründe güvenlik önlemleri ile de ilk tercih edilen ve hep memnuniyet ile dönüş yapılan bir firmadır.

Dış Cephe Temizliği Hizmet Aşamalarımız

Dış cephe temizliği yaptırmak için firmamız ile iletişime geçtiğinizde artık hem sizin hem de bizim için süreç başlamış olmaktadır. Dış cephe temizliğiniz öncesinde firma uzmanlarımız şu aşamaları izlemektedir;

  • Uzman ekiplerimiz öncelikle dış cephe temizliği yapılacak olan binanın fizibilite çalışmalarını yaparak dış cepheye ulaşımın nasıl olacağına karar verilmektedir.
  • Dış cephede kullanılan yapı malzemelerine ve cam özelliklerine uygun ürünler hakkında karar verilir.
  • Tüm bu aşamalardan sonra firmamız tarafından sizlere teklif verilir.
  • Şayet siz firmamızın teklifini kabul ederseniz temizlik ekiplerimiz size söz verilen gün ve saatte gelerek dış cephe temizliği hizmetini sizlere sunmaktadır.

 

 

ETİKETLER 

 

Antalya dış cephe cam temizliği   Antalya cam temizliği  Antalya dış cephe temizliği  Dış cephe cam temizliği  Cam temizliği 

Konyaaltı dış cephe cam temizliği  konyaaltı cam temizliği  Konyaaltı dış cephe temizliği 

muratpaşa dış cephe cam temizliği muratpaşa cam temizliği muratpaşa dış cephe temizliği 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA