Temizlik Hizmetleri

Havuz Temizliği

Antalya Havuz Temizliği Hizmeti

Antalya havuz temizliği Her alanda olduğu gibi havuz temizliği insan sağlığı açısından son derece büyük önem taşıyan bir ihtiyaçtır. Vücuda direk temas eden hatta bazen vücut içerisine nüfuz eden havuz suyu, steril olmadığı takdirde sağlığınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Dolayısıyla da havuzun yosun tutmaması, bakteri ve mikroorganizma barındırmaması hastalıklara karşı davetiye çıkarmamanız adına son derece önemlidir.

havuz temizlik antalyaHavuz temizliği Haftalık ve aylık gibi düzenli periyotlarda düzenli olarak ve doğru bir şekilde temizlenmeyen havuzlarda fizikse ve kimyasal koşullar sağlanamaz ve bunun sonucunda da birçok hastalık havuz içerisinde potansiyel bir güç haline gelir. Tüm bu nedenlerden dolayı firmamız, havuz temizliği konusunda sizlere oldukça titiz ve bilinçli bir hizmeti %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktadır.

Havuz Temizliği Hizmetimizin Aşamaları

İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan havuz temizliği profesyonel bir hizmet olarak alınmalıdır. İşini iyi bilen ve bu işte uzman olan personeller havuz temizliği konusundaki tüm yapılması gerekenlere hakim olmaktadır. Firmamız, temizlikte profesyonelliğin sınırlarını zorlayan bir temizlik firması olarak havuz temizliğine dair tüm aşamaları ve ayrıntıları bilerek bu işi tam anlamı ile dört dörtlük yapmaktadır.

  • Firmamız havuz temizliği ve bakımı için gerekli resmi belgelere sahiptir.

  • Firmamızın uzman personelleri havuz suyunu tamamen dezenfekte edebilmek için dezenfektan ürünü olarak klor ve ozon kimyasallarını kullanmaktadır. Bu kimyasallar insan sağlığına zarar vermezken havuz suyunu da insan sağlığına dost hale getirmektedir.

  • Havuz filtresi de firma personellerimiz tarafından yıkanarak tıkanması önlenmektedir.

Tüm bu aşamalar personellerimizin genel olarak temizlik aşamasında yaptığı işlerdir. Bu temizlik aşamaları sağlıklı bir havuz ortamı için haftalık ve aylık olarak düzenli periyotlarda mutlaka tekrarlanmalıdır. Bununla birlikte havuz suyu sık sık boşaltılarak değiştirilmelidir. Tüm bu işlemleri uzman bir hizmet olarak yaptırdığınızda havuzunuz size ve sağlığınıza dost olacaktır.

Havuz Temizliğini Destekleyen Diğer İşlemlerimiz

Havuz temizliği hizmetimiz elbette ki sadece havuz suyunu ve filtresini temizlemekten ibaret olmamaktadır. Havuzun yosun tutmaması da sağlık açısından önemlidir. Bu bağlamda firma personellerimizin havuzunuzun tam steril olması için uyguladığı bir takım işlemler vardır.

Firma personellerimiz, havuz temizliği sırasında yosun giderici ve pH düşürücü gibi insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ürünler de kullanmaktadır. PH düşürücü ile suyun pH dengesi dengelenirken yosun giderici ile de havuzunuzda yosun oluşması engellenmektedir. Tüm bu hizmetleri profesyonellik çerçevesinde yapan firmamız, önceliğini müşterilerimizin memnuniyetine ve sağlığına vermektedir.

 

 

 

konyaalti havuz temizliği  muratpaşa havuz temizliği  kepez havuz temizliği  belek havuz temizliği  kemer havuz temizliği 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA