Temizlik Hizmetleri

Su Deposu Temizliği

Antalya Su Deposu Temizliği

Bulaşıcı hastalıkların kol gezdiği en birincil ortamların başında su depoları gelmektedir. Şayet su deposu temizliği düzenli olarak ve steril bir şekilde yapılmaz ise insan sağlığını tehdit eden bulaşıcı hastalıklar su depolarında hızlı bir şekilde yayılma göstermektedir. Dolayısıyla da su depolarının temizlenmesi, klorlanması ve su depolarının havalandırılması insan sağlığının önemi ile doğrudan ilişki olmaktadır. Uzun süre temizlenmeyen ve depo içerisinde hava almanda bekletilen sular, bir süre sonra bakteri üretmeye ve kokmaya başlayacaktır. Bu nedenle de su deposu temizliğinizi belirli periyotlarda uzman temizlik hizmeti alarak yapmanız sağlığınız için önemlidir.

su deposu temizlikYıllardır temizlik hizmet sektöründe emin adımlar ile sizlere hizmet sunan firmamız, sizlere su deposu hizmeti ile de memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır. İnsan sağlığı ve dolayısıyla da toplum sağlığı açısından büyük önem arz eden su depoları, firmamızın profesyonel hizmeti ile bakterilerden arındırılmaktadır. Böylece size de temiz suyun zevkini çıkarmak kalacaktır.

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

Bulaşık yıkarken, banyo yaparken, yemek yaparken hatta içme suyu olarak bile su deposundaki suları gündelik hayatınızın her anında kullanıyorsunuz. Firmamız ise bu süreçlerde sizlerin hem sağlıklı hem de kaliteli su kullanabilmesi için tüm desteği sunarken bu konuda en az sizin kadar hassas ve bilinçli davranmaktadır.

  • Öncelikle uzman ekiplerimiz tarafından su deponuz içerisindeki sular pompalar yardımı ile tahliye edilmektedir.

  • Tahliye işlemi bittikten sonra personellerimiz, gerekli teçhizat ve kıyafetleri kullanarak güvenli bir şekilde su deposu içerisine giriş yaparak pasları, tortuları ve kirleri temizlemektedir.

  • Kirler kaba taslak personellerimiz tarafından temizlendikten sonra teknolojik aletlerimizden birisi olan basınçlı kompresörlerimiz ile su deposu içerisindeki gözle görülen kirlerin yanı sıra gözle görülmeyen kirler de temizlenerek basınç sayesinde su deposu dezenfekte edilmektedir.

  • Son işlem olarak ise yine basınçlı kompresör ile çok kez durulan su deposu temiz ve sağlıklı bir şekilde kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Neden Su Deposu Temizliği Yaptırmalısınız?

Su depoları, uzun süre temizlenmeyip dezenfekte edilmediği takdirde bulaşıcı hastalıkları beraberinde getiren bakterilerin üremesine neden olmaktadır. Öncelikle su deposu temizliği, bu bakterilerin yok edilmesi için ilk yapılması gereken işlemlerdendir.

Su deposu suları aynı zamanda içme suyu ve yemek suyu olarak da kullanılabilmektedir. Su deposu temizlenmediği takdirde içerideki su kötü bir koku yayacaktır. Bu kötü kokunun meydana gelmemesi ve hem yemeklerinizin hem de içme suyunuzun kötü kokmaması için su deposunun temizliği sizin için yadsınamaz bir gerekliliktir.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA