HAKKIMIZDA

Firma Hakkında

» Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

inan temizlikTeknoloji çağının gerekli kıldığı tüm araç ve gereçlerin kullanılmasıyla profesyonelliği hizmetlerine yansıtan firmamız, dijital çağın en önemli araçlarından olan internet üzerinden hizmet sağlanması konusunda da sektörde değişimin öncüsü firmalar arasında yer almaktadır. Bireysel veya kurumsal firma taleplerinde ayrım gözetmeksizin hizmet üreten firmamız, uygun fiyata yüksek kalite hizmet parolasıyla sektöre farklılık getirmektedir.

 • Apartman ve Merdiven Temizliği,

 • Ev ve Ofis Temizliği,

 • Villa ve Havuz Temizliği,

 • Dış Cephe Temizliği,

 • Fabrika Temizliği,

 • Yat ve Gemi Temizliği,

 • Otel Temizliği,

 • Okul Temizliği,

 • AVM Temizliği,

 • Kombi, Petek Temizliği,

 • Su Deposu Temizliği.

Firmamızın faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır. Kaliteli malzeme kullanımından ödün vermeden, %100 hijyen garantisiyle hizmet veren firmamız, 365 gün 24 saat hizmet anlayışıyla görev yapmaktadır.

Misyonumuz

İnan Temizlik firması olarak kuruluş aşamasından bu güne sürekli gelişerek ve büyüyerek ilerlemeye özen gösterdik. Kuruluştaki misyonumuz, yapacağımız her hizmette ülke standartlarının en üstünde olabilmek, kurumsallaşma ilkesinin önemini kendi sektörümüzde gösterebilmek ve çağın gerisinde kalmadan hizmet üretmekti. Kuruluş misyonundan sapmadan her geçen gün biraz daha büyüyen firmamız, teknolojiyi en iyi kullanan firmalar arasında yer alarak temizlik hizmeti standartlarını daha üst seviyelere taşımıştır.

Güvenilir müşteri ilişkileriyle sürekli tavsiye edilmek suretiyle hizmet ağını genişleten firmamız, bu sayede önemli referanslara sahip olarak temizlikte güvenin en önemli adreslerinden biri olmayı başarmıştır. Kuruluş gününden beri misyonuna sahip çıkarak sürekli uzman kadrolarla hizmet üreten firmamız, müşterilerimizin yaşam alanlarında huzur içerisinde ve sağlıklı bir şekilde yaşaması adına büyük bir özveri ve itina ile çalışmaktadır. Firmamızdan talep edilen tüm hizmetler, profesyonel yöntemlerle ve üstün nitelikte temizlik malzemelerinin kullanılmasıyla yapılmakta ve hijyen garantili temizlik işlemleriyle yaşam alanlarının üstün konfor özelliklerine kavuşması sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

İnan Temizlik firması olarak en önemli vizyonumuz,  temizlik kalitesi anlamında ülkemizin en büyük firması olarak hizmet kalitemizi ülkenin her köşesine götürmektir. Bu vizyona yönelik olarak gerek insan kaynakları çalışmalarımız, gerekse sektörün daha ileri taşınması adına yaptığımız AR-GE çalışmaları dünya standartlarında hizmet kalitesini sağlamak adına aralıksız sürdürülmektedir. Hizmette kaliteyi yükseltmek ve uzman personel yetiştirmek adına sürekli bir şekilde eğitim yaparak temizlik anlayışını yeniden tanımlayan firmamız, insan yaşamında temizliğin önemi hakkında sürekli bilgilendirmelerle bilinçli toplum oluşturma gayretindedir.

Yaşam kalitesinin yükselmesi ancak, bireylerin şahsi ve çevresel temizliğe önem vermesiyle gerçekleşebilecektir. Bu sebeple yaşam alanlarının sürekli bakımlı ve temiz tutulması büyük önem taşımaktadır. Çevreyi daha yaşanabilir kılmak adına, temizlik standartlarından en küçük bir taviz vermeden hizmet üreten firmamız, temizlikle ilgili tüm taleplerinizde 7/24 hizmete hazırdır. Firmamıza web sitemiz, iletişim numaralarımız veya sosyal medya adreslerimizden ulaşarak hizmet politikamız hakkında her türlü bilgiyi alabilir, hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Güler yüzlü müşteri ilişkilerimizden randevu talep edebilir, en kısa sürede vereceğimiz temizlik hizmetleri sonrasında, yaşam alanlarınızda gerçek temizliğin kokusunu içinize çekebilirsiniz.

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA