Temizlik Hizmetleri

Tüm Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Birçok insanın günlük hayat içerisinde en çok dikkat ettiği konuların başında temizlik gelir. Hem kişisel hem de yaşanılan ortam olarak iki farklı şekilde incelenebilir. İnsanların temizlik konusunda kendilerine dikkat ettiği kadar yaşadıkları çevre konusunda da hassas olması ve gereken temizliği çevrelerinde de yansıtması gerekir. Çünkü günümüzde ortaya çıkan birçok hastalığın sebebi yaşanılan ortamlarda yer alan zararlı bakteriler ve mikroplar olmaktadır.
Temizlik açısından sizlere geniş çaplı hizmetler sunan firmamız, yaşadığınız çevrenin zararlı bakteri ve mikroplardan arınması konusunda sizlere yardımcı olur. Ayrıca sektörde pek çok farklı alanda hizmet veren firmamız, ev temizliğinden dış cephe temizliğine kadar birçok konuda siz müşterilerinin yanında olmaktadır.

Sağlıklı ve Hijyenik Ortamlar İçin Temizlikte Marka
Temizlik firmamız, siz müşterileri için sektörün pek çok alanında hizmet verir. Bunların en başında ise ev temizliği gelir. Gündelik ev temizliği talep edebileceğiniz firmamızdan ayrıca haftanın belirli günleri de periyodik olacak şekilde ev temizliği talebinde bulunabilirsiniz. Ev temizliği konusunda firmamızın dikkat ettiği hususlar aşağıdaki gibidir;
Firma çalışanlarımız ev temizliğinde her zaman çevreye karşı duyarlı temizlik ürünleri kullanır.
Ev temizliği sırasında kullanılan ekipman ve donanımlar anti bakteriyel özelliğe sahip olmalarının yanı sıra mikroorganizma gibi oluşumların önüne geçmektedir.


 Firma çalışanlarımız, evinizde bulunan hassas eşyaları temizlerken özenli ve titiz bir işçilik ortaya koyar.
 Ayrıca ev temizliği talepleriniz istediğiniz gün ve saat içerisinde gerçekleştirilir.
Ev temizliğinin yanı sıra apartman ve merdiven temizliği de yine firmamız tarafından müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerden biridir. Apartmanlarda yer alan merdiven boşlukları geniş çaplı bir temizlik ile baştan aşağı hijyenik hale getirilir ve temizlik ürünleri apartman temizliği için uygun özel
dezenfekte özellikli ürünlerden oluşur.
Ofis temizliği de firmamız tarafından verilen temizlik hizmetleri arasında yer alır. Müşterilerimizin ofislerinde bulunan eşyalar, sistemli bir şekilde temizlenir ve özellikle elektronik eşyalar konusunda hassas davranılır. Bunun yanında ofis içerisinde yer alan tüm alanlar genel bir temizlikten geçirilerek hijyenik ortam meydana gelmesi sağlanır. Ofislerin yanı sıra firmamız, kombi ve petek temizliği konusunda da sektörde önemli bir yere sahiptir. Kombi ve petek temizliği talebinde bulunan müşterilerimiz için konusunda uzman personel arkadaşlarımız anında ilgili adrese ulaşmakta ve bu konuda müşterilerimize yardımcı olmaktadır.


Diğer yandan fabrika temizliği, otel temizliği ve okul temizliği de yine firmamızın müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı temizlik hizmeti alanlarından biridir. Fabrikalar ve okullar, genel olarak kalabalık ortamlar olması nedeniyle özel temizlik aşamalarının devreye girmesi gerekir. Firmamız, bu temizliklerin etkili bir şekilde yapılması adına oldukça önemli bir konumda yer alır. Bunların yanı sıra dış cephe temizliği alanında da uzman olan firmamız, binaların dış cephelerini sahip olduğu özel ekipman ve donanım ile hijyenik bir hale getirme konusunda etken rol oynar.

Villa temizliği gibi alanlarda da kendini gösteren firmamız ile büyük çaplı evlerin temizliği oldukça kolay bir hal alır. Bizimle villa başta olmak üzere yat ve gemi temizliği gibi konularda da hizmet alabilir ve avantajlı hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz. Bunların yanı sıra gerek sitelerinizin gerekse de villalarınızın sahip olduğu havuzları bize emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız, havuz temizliği içinde sektörde biçilmiş kaftan görevi görür. Tüm bunların yanı sıra su deposu temizliği için de firmamızı tercih edebilir ve hayati bir öneme sahip su depolarının temizliği konusunda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Firmamız sunduğu temizlik hizmetlerinin her aşamasında alanında uzman personel kadrosu ile çalışır ve temizlik hizmetleri sırasında hiçbir sorun yaşamanız izin vermez.

 

BiZE Ulaşın
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
BİZE ULAŞIN
Varlık mahallesi 190 sokak, haci kafa ap No:5/2, 07010 Muratpaşa/Antalya
HARİTA